fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться дуже серйозно розбиратися в причинах вашого настрою, хоч би яким поганим чи хорошим воно було. Приготуйтеся до того, що вас прийматимуть таким, яким ви є і не намагатимуться змінити у вас будь-що, навіть якщо вам захочеться протилежного.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогоднішній день загрожує виконанням заповітних бажань, що в першу чергу стосуються особистого життя. Причому саме загрожує: ви можете дуже розчаруватися в тому, що самі собі вигадали. Тому будьте готові до цього і продумайте для себе відхідні шляхи. Так, про всяк випадок.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині не знадобиться багато зусиль для того, щоб зрозуміти вас і ваші уподобання. Він впорається з цим нескладним завданням навіть швидше, ніж ви, чим вас здивує. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб не відкриватися йому відразу.

Рак
22.06 – 22.07

Влаштуйте вечір відвертості та розкажіть своїй половинці все, що ви думаєте про неї, про ваші стосунки, про їхню перспективність та потребу. Будьте готові до того, що у відповідь вам доведеться вислухати схожу сповідь. І не забудьте зробити висновки зі сказаного та почутого.

Лев
23.07 – 22.08

Сприятливий день для сумісних танців. Причому навіть не обов’язково повільні та романтичні. Енергійний рок-н-рол або розудала полька теж підуть вам на користь. Головне і найскладніше – знайти музику, час і місце, а інше докладеться без труднощів.

Діва
23.08 – 23.09

У цей день вашій коханій людині непросто зрозуміти ваші почуття та наміри. Однак він буде дуже старатися і доб’ється повного розуміння та усвідомлення всіх ваших намірів та мотивів. Не забудьте його за це похвалити та оцінити всі його дії.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам доведеться стати справжнім захисником для вашої коханої людини. Можливо, ви виступите в ролі адвоката, але зірки не відкидають ймовірність того, що й кулаками попрацювати доведеться. У будь-якому випадку, пустіть у хід усі ваші таланти, знання та вміння. Цього дня вони вам знадобляться.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У ваших відносинах все зовсім не так безрадісно, ​​як вам здається. Проблема існує швидше не насправді, а виключно у вашій уяві. І в уяві вашої коханої людини, куди вже без неї. Розплющіть очі і подивіться на ваш тандем здорово: все ж таки добре!

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам здасться, що темп вашого життя значно прискорився, і ось-ось вам перестане вистачати 24 години для того, щоб все встигнути. А це означає, що вашій коханій людині відтепер приділятиметься набагато менше часу, уваги та сил, що не є добре. Може, варто чимось пожертвувати в ім’я кохання?

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні від дорогої вам людини несподівано повіяє холодом, і ви дивуватися, в чому ж причина. Навряд чи вам дадуть відповідь на це питання чесно, проте спробувати задати його все ж таки варто. Хоча б для очищення совісті. Можливо, за формулюванням пояснень вам буде простіше зрозуміти, що саме хвилює вашу половинку.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні сприятливий день для того, щоб зав’язати якесь нове і, можливо, дуже перспективне щодо подальшого щасливого особистого життя знайомство. Головне, не боятися наслідків і не дуже замислюватись над глибоким змістом кожної своєї дії.

Риби
19.02 – 20.03

Вашій парі всі заздрять! Всі хочуть бути схожими на вас! І тільки ви знаєте, що заздрити, власне кажучи, і нема чого. Тут співчувати багато в чому треба. Постарайтеся якось донести цю інформацію до громадськості, якщо вам нехтує захоплення вашою парою. Або насолоджуйтесь цим захопленням, спробуйте повірити в те, що у вас справді все добре.

You cannot copy content of this page