fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Ваш уїдливий язичок сьогодні виділятиме багато жовчі, і чоловік не забариться влаштувати скандал, якщо ви протягом дня не зміните гнів на милість. Зірки не радять вам і надалі продовжувати в тому ж дусі – це може негативно позначитися на аурі ваших стосунків.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ви всерйоз задумаєтеся про те, кого ж з тих, хто вас любить, ви любите більше і чи є серед них той, стосунки з яким можна назвати дійсно Любов’ю в повному розумінні цього слова. Мабуть, остаточної відповіді ви дати так і не зможете, але хоч трохи просунетеся вперед у напрямку Істини.

Близнюки
21.05 – 21.06

Здається, натхнення у коханні вам залишило всерйоз і надовго. Навіть найдивовижніші романтичні стосунки здаватимуться вам у цей день звичайними, рутинними та обтяжливими. Можливо, настав час зробити паузу у спілкуванні з вашою коханою людиною? Хоча б цього дня…

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні у ваших стосунках розпочнеться новий етап. Про рівень його глобальності судити важко, та й тривалість теж. Однак цей день однозначно стане ще однією сходинкою до вашого спільного щастя, хоч би що воно полягало. Постарайтеся зробити все правильно і розумно.

Лев
23.07 – 22.08

Навіть не намагайтеся переконати вашу половинку. Для неї сьогодні існує дві думки: її та неправильна. Тому будь-які контраргументи викликатимуть лише роздратування та злість. Навіщо вам це? Спробуйте краще прийняти її думку. Мабуть, це буде простіше.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде сумно і самотньо в суспільстві вашої коханої людини, навіть якщо вона докладе всіх можливих і неможливих зусиль для того, щоб змінити ситуацію. Зміниться вона лише в тому випадку, якщо ви самі цього захочете і направите на виконання свого бажання досить значні зусилля.

Терези
24.09 – 23.10

Активний відпочинок одного з членів вашої родини принесе багато користі. Не інакше як хтось із домашніх (а може ви самі?) їде на рибалку. Непоганий день також і для розминки будівельними та ремонтними роботами. Нехай сусіди заздрять!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні на вас чекає несподівана зустріч, яка трохи похитне ваші уявлення про правильність і стрункість вашого життя. Вам захочеться все обміркувати, проаналізувати і дійти якихось несподіваних і, можливо, небажаних висновків. Поставтеся до цього серйозно.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні кохання стане домінуючим почуттям. Через неї ви забудете про роботу, навчання, спорт, хобі – і взагалі про все, що вас цікавить. Ваша половинка буде щасливою! Сьогодні нехай так воно і буде – а з завтрашнього дня постарайтеся все-таки повернутись у звичайний ритм життя.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина буде надзвичайно легка на підйом і із задоволенням підтримає будь-який ваш найбожевільніший план, особливо якщо йому цей план сподобається. Втім, подібною легкістю краще не зловживати: мало чим вона відгукнеться завтра.

Водолій
21.01 – 18.02

Не вдалий день, щоб сперечатися про смаки. Ви можете захопитись і результатом стане сварка на абсолютно порожньому місці. Навряд чи варто ризикувати добрими стосункам через дрібниці — поступіться.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ви і ваша кохана людина відчуєте себе дітьми. Вам захочеться стрибати, веселитися і веселитися невтомно, і ви не відмовлятимете собі в цьому задоволенні. Якщо у вас є дитина, вона цілий день дивитиметься на вас з подивом: навіть вона себе вже так не веде. А вам буде гаразд.