fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сімейним Овнам сьогодні протипоказано займатись рутинними домашніми справами. Найгірше в цій ситуації доведеться сім’ям, які складаються виключно з Овнів. Хоча – це як подивитися – разом плюнути на роботу і відправитися розважатися – це чудово. А брудний посуд – він зачекає.

Телець

Цього дня ви вкотре зрозумієте, чим хлопчики відрізняються від дівчаток. Не в сенсі фізіології, а в сенсі способу мислення, логіки та поведінки. Через ці обставини вам буде досить важко порозумітися з вашою коханою людиною. Проте рано чи пізно все ж таки вдасться.

Близнюки

Настрій у вашій сім’ї сьогодні не відрізнятиметься сталістю, що, ясна річ, великої радості вам не принесе. Тримати себе в руках, однак, доведеться – врегулювати загрожують конфліктом ситуації краще самому. Від інших членів сімейства ви першого кроку назустріч можете і не дочекатися.

Рак

Зірки радять вам і вашій коханій людині змайструвати цього дня що-небудь своїми руками. Наприклад, летючого змія, дерев’яний будиночок чи величезний замок із піску. Можна і родичів до процесу підключити, особливо дітей. Всі учасники отримають величезне задоволення як від процесу, так і від результату.

Лев

Сьогодні великий ревнивець Отелло в порівнянні з вами буде нікчемним добряком. Ваших почуттів злякається не тільки ваша кохана людина; ви самі будете дуже здивовані. При тому, що вони безпідставні, і проблеми ви придумали собі самі, наслухавшись від друзів про їхнє особисте життя.

Діва

Сьогодні хтось, долаючи жахливий внутрішній опір, все-таки, можливо, змусить себе сказати вам щось для вас обох значуще. Якщо він все ж таки це зробить – нехай і з вашою допомогою – з ваших стосунків миттєво підуть невизначеність, нерозуміння та помилкові перспективи.

Терези

Так, ви витрачаєте грошей більше, ніж зазвичай – причому не на речі першої необхідності. Але ж ви маєте право себе побалувати! Вашій половинці, напевно, краще не знати, куди пішла чергова велика купюра. Інакше скандалу не уникнути. Нехай краще думає, що її взагалі не було.

Скорпіон

Всі ваші проблеми через те, що ви надто багато думаєте про них. Якби ви приділяли їм менше часу, вони були б і не проблемами зовсім, ви б їх навіть не помітили. А ви і самі хвилюєтеся, і вашу кохану людину переживати змушуєте. Адже все стосується безпосередньо його.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині доведеться пожертвувати своїм особистим часом для того, щоб вирішити якісь ваші проблеми. І навіть якщо йому це буде зовсім не в тягар, зірки рекомендують із вдячністю прийняти такий його акт доброї волі та спробувати відплатити йому тією самою монетою.

Козоріг

Сьогодні ваша кохана людина захоче якимось чином змінити деякі традиції та підвалини вашого спілкування, внеси до них щось нове, свіже, особливе. Однак ви виявитеся дещо консервативнішою людиною, і вам важко буде перебудуватися на новий лад.

Водолій

Сьогодні ваша думка про вашу кохану людину кардинально зміниться, причому вона навряд чи про це здогадається відразу. Не поспішайте, втім, надто поспішно судити про нього за новою. Зрештою, ви теж не безгрішні і можете помилятися.

Риби

Сьогодні ваша кохана людина буде дуже серйозно до вас прискіпуватися. Настільки серйозно, що вам здаватиметься, що він спеціально шукає привід для сварки. Що ж, спробуйте посваритися з ним одразу. Несерйозно, але голосно, щоб він не витрачав сили та час даремно.

You cannot copy content of this page