fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні ваша кохана людина буде повільно реагувати на всі ваші дії, прохання і бажання, тому ваше завдання – запланувати все із запасом, щоб врахувати його неквапливість. А якщо ні, то всі ваші плани можуть бути зірвані.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина розумітиме зовсім не те, що ви намагатиметеся їй сказати. Здається, він поставить собі за мету: трактувати ваші слова навпаки, протилежним і зовсім не логічним чином. Що ж, знаючи про це, ви можете підібрати до нього необхідний підхід.

Близнюки

У вас є мета, і ви до неї йдете із завидною завзятістю, не помічаючи перешкод. Тільки не вважайте бажаний результат за чергову перешкоду , а то сьогодні ймовірність такого результату більш ніж велика. Якщо обережетесь – щастя в коханні вам гарантовано. На цей день і на багато наступних.

Рак

Сьогодні вам не варто забувати про те, що ваша кохана людина теж має право на власну думку та на власне бачення ситуації. Тому не варто надто на нього тиснути і вимагати від нього будь-якої певної реакції на ваші слова та дії.

Лев

Яка різниця, що на вас з вашою коханою людиною чекає попереду? Все одно ви цього не дізнаєтесь, навіть якщо у вас є дар передбачення. Тому зірки радять не думати про завтрашній день, а просто насолоджуватися сьогоденням. Благо насолоджуватися буде чим, це вони вам гарантують.

Діва

Вам не вистачає сміливості про щось сказати вашій коханій людині. Та що йому, ви і собі в цьому зізнатися не можете. Будьте чесні перед собою та перед ним, розставте всі крапки над i. Вам одразу стане легше і вільніше – ось побачите! Будьте рішучішими!

Терези

Хороший день для того, щоб перевести ваші стосунки з вашою коханою людиною з розряду «тимчасові» в розряд «тривалі» або навіть «постійні». Переходи ж від більшого до меншого сьогодні не вітаються: з цього навряд чи вийде толк. Для подібних експериментів краще дочекатися більш відповідного дня.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що саме ви відчуваєте по відношенню до неї, чого від неї чекаєте і що вам у ній подобається чи не подобається. Тому його дії будуть дещо нервовими, смиканими та абсолютно непередбачуваними.

Стрілець

Сьогодні вам буде непросто прийняти важливе для вашої коханої людини рішення, проте якщо цього не зробите ви, за вас це навряд чи хтось зробить. Намагайтеся забути на час про відповідальність, яка лягає на ваші плечі – і просто дійте всупереч усьому.

Козоріг

У цей день ваша кохана людина буде дуже багато фантазувати, вигадувати і налаштувати ціле місто, що складається з одних повітряних і пісочних замків. У вас є вибір: стати скептиком-реалістом або розділити його мрії. Перше правильніше, друге – цікавіше.

Водолій

Сьогодні варто зробити вашій половинці нестандартний подарунок. Не просто квіти чи цукерки – а, наприклад, зірку з неба, благо це зараз цілком реальне. Або путівки до курорту її мрії. Або, зрештою, щось зроблене своїми руками. Тільки не дулю!

Риби

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться довго розбиратися з вашими проблемами. Для нього вони будуть досить просто розв’язувані або незначні. Тому не сподівайтеся звернутися до його совісті чи жалю. Краще аргументовано, доведіть, що вам цю проблему вирішити потрібно терміново.

Related Post

Гороскоп на 26 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 26 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 26 серпня 2021 року Овен Сьогодні вам може виявитися важко довіряти деяким людям навколо вас. Якщо інстинкт настільки настійно вимагає уваги, то до нього

4-и знаки Зодіака найближчими днями можуть зустрітими своє справжнє кохання4-и знаки Зодіака найближчими днями можуть зустрітими своє справжнє кохання

Астрологи пророкують представникам цих сузір’їв бурхливі пригоди Астрологи назвали знаки Зодіаку, у яких в середині серпня знесе голову від всепоглинаючої пристрасті. Представників 4 сузір’їв закрутить у вирі “дикої” любові. Від

Гороскоп на 18 вересня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 18 вересня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН: День, коли найнезвичайніші та найдивніші рішення можуть стати найвдалішими. Не виключено, що вам захочеться щось змінити у своєму житті, і обставини складуться так, що зробити перший крок у новому