fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 грудня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться доставити вам несподіване задоволення, і в неї це навіть вийде, якщо ви не заважатимете їй. А способів завадити у вас буде достатньо: зайве питання, невчасне повернення додому, погляд не в той бік.

Телець
21.04 – 20.05

Зірки рекомендують вам і вашій коханій людині в цей день хоча б півгодини присвятити спогадам про три місяці. Що було гаразд, а що не дуже? Які висновки ви з усього цього зробили? Куди вам йти далі з набутим багажем досвіду та знань? І, головне, чи йти разом?

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваша кохана людина буде забудькуватою, непунктуальною і розсіяною, що виведе вас з себе. Не варто дратуватися через дрібниці. Невимита тарілка або п’ятихвилинне запізнення не стоять довгої повчальної тиради на підвищених тонах. Будьте терпимішими: і ви теж час від часу помиляєтеся.

Рак
22.06 – 22.07

У цей день ви зрозумієте, що всі труднощі у вас позаду, можна розслабитися. До речі, ваша кохана людина дуже за вас переживала, тому полегшення сьогодні настане і для неї. А це можна дуже красиво відзначити романтичною вечерею чи неромантичними подушечними боями, наприклад.

Лев
23.07 – 22.08

Те, що вас дратує у вашій коханій людині, сьогодні може відіграти вирішальну роль при вирішенні якоїсь вашої спільної проблеми. Цей дратівливий фактор затвердить вас у необхідності певного рішення, і переконати вас потім буде дуже складно.

Діва
23.08 – 23.09

Хороший день для того, щоб у ваших стосунках з’явився третій. Але не зайвий і навіть не запасний. Просто хтось, кого ви любитимете, про кого вам захочеться дбати. Разом. Кошеня, щеня, папужка чи дитина – вирішувати вам. Тільки обов’язково вирішите це питання разом…

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви зрозумієте, як приємно робити людям приємне, особливо якщо ці люди – кохані та нескінченно люблячі. Точніше, якщо це найулюбленіша у світі людина. Ви не уявляєте, яким світлом запаляться його очі, як тільки ви виявите до нього хоча б трохи уваги.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні всі сили варто кинути на те, щоби створити затишну атмосферу в будинку. Як вам це вдасться – ваш особистий секрет, бо краще за вас вашу половинку не знає ніхто. Як то кажуть, коли лікар ситий, то і хворому легше: щасливий вираз обличчя вашої коханої людини буде найкращою подякою за вашу працю і зробить вас набагато щасливішим.

Стрілець
23.11 – 21.12

У цей день вам буде непросто зважитися на те, щоб розповісти про свої тривоги вашій коханій людині. Однак варто повірити в те, що йому справді важливо, що з вами відбувається, а тому обов’язково поділіться з ним тим, що вас хвилює та гнітить.

Козеріг
22.12 – 20.01

Назвіть вашу половинку якось по-особливому. Якщо вона завжди була сонечком, то сьогодні цілком може бути кошеням або зайчиком. По-перше, це дозволить їй ще раз зрозуміти, що ви до неї небайдужі, що ваші почуття динамічні. А по-друге, раптом нове ім’я дозволить відкрити у ній нові, незвичайні риси характеру?

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина скептично ставитиметься до будь-яких ваших проявів ніжності. Тому робити це варто вкрай акуратно і ненав’язливо, щоб не злякати його теплі почуття до вас. А то аж надто полохливими вони будуть, як маленькі дикі звірята.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко домогтися вашої уваги, розташування та тепла, причому не тому, що вам важко буде все це їй дати, а з тієї простої причини, що у вас просто не буде на це часу чи можливості.

You cannot copy content of this page