fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вам захочеться стати справді другою половинкою для вашої коханої людини. Отже, логічним його продовженням, його невід’ємною частиною, його думкою та почуттям. Втім, це не так романтично, як важко, проте спробувати варто, хоча б ненадовго.

Телець

Безумству хоробрих співаємо ми пісню! Необдумані вчинки – ось девіз вашого сьогодення! Чим більше ви думаєте, що далі сказати чи зробити, тим гірше у вас це виходить. Тож не думайте! Перше рішення для вас сьогодні – найправильніше! Саме воно дасть найкращі результати!

Близнюки

Сьогодні розум із серцем у вас будуть явно не в ладу, бо якщо говоритиме одне, другому доведеться відійти в благоговінні убік: домовитися їм буде практично неможливо, навіть якщо ваша кохана людина спробує допомогти вам у цій нелегкій справі.

Рак

Цього дня виявиться, що ваша кохана людина насправді набагато практичніша і приземленіша, ніж вам здавалося. А значить, з ним не так цікаво сидітиме під місяцем на березі затоки, зате спокійно можна буде піти у розвідку. Зрештою, що вам важливіше?

Лев

У тому, що вам скаже ваша половинка сьогодні, не буде жодного підтексту! І навіть не намагайтеся його знайти. Вам скажуть стільки, скільки думають: ні словом менше, ні думкою більше. Тому якщо ви раптом знайдете у сказаному таємний сенс – що ж, у вас багата фантазія.

Діва

Сьогодні ви відчуєте себе незатишно, начебто вас розглядають через збільшувальне скло у пошуках недоліків, вад, шлюбу. Зробіть висновки — чи дійсно вам хочеться бути поруч із тим, хто схильний оцінювати вас частинами?

Терези

Не варто обіцяти сьогодні вашій коханій людині незліченні скарби і величезні блага. Колись обіцянку доведеться виконувати, а настрій на той час може пройти. Ви ж не хочете вигадувати собі зайвих проблем і ображати вашу половинку тим, що не змогли дістати місяць із неба?

Скорпіон

У страху великі очі. Як відомо, очі бояться, а руки роблять. Тому чим стояти в розгубленості над новою проблемою, що виникла між вами та вашою коханою людиною, почніть хоч щось робити. Найважче – це перший крок, а далі все піде само собою.

Стрілець

Цей день може принести сумніви та занепокоєння. Ви можете всю ніч прокрутитися, намагаючись відрепетувати майбутню розмову, або, навпаки, обмірковуючи те, що почули напередодні. Намагайтеся все-таки трохи поспати.

Козоріг

Не варто жартувати цього дня такими серйозними речами як розставання, смерть та подібними до них. Ваша улюблена людина гумору такого роду розуміти не буде завзято, а ось образитися може цілком. Та ще й лекцію занудну прочитати про шкоду подібних думок.

Водолій

Якщо вам здалося, що сьогодні ви здобули якусь перемогу над вашою половинкою: переконали її в чомусь або перейшли нарешті на новий рівень стосунків – не поспішайте радіти. Можливо, це не більше, ніж ваше бажання бачити в події знаки сприятливого результату, а насправді все куди складніше і цікавіше.

Риби

Сьогодні ваші стосунки з вашою коханою людиною будуть нагадувати маленький вогник: він грітиме ледь-ледь, але якщо засунути в нього руки – обпалить. Його може задути будь-який порив вітру, але він може стати причиною справжньої пожежі. Все залежить лише від вашої турботи.

You cannot copy content of this page