fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 липня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 липня 2022 року

Овен
Добре запам’ятайте все, що з вами станеться сьогодні. Якось прийде той день, коли ви почнете вчити свою дитину чи онука життя і торкнеться теми любовних стосунків. Тоді вам і знадобляться ті знання і той досвід, який ви отримаєте з самого, здавалося б, звичайного дня.

Телець
Сьогодні вашій коханій людині постійно хотітиметься спати, а ви списуватимете його млявість на небажання спілкуватися з вами або ще на щось із тієї ж серії. Не варто робити таких далекосяжних висновків: у глибині душі ви й самі знаєте, що не маєте рації.

Близнюки
Сьогодні ваша кохана людина говоритиме не те, що думає, а думати не те, що каже. Втім, зрідка слова і думки збігатимуться, але зрідка, тому не надавайте ні тому, ні іншому особливого значення. Краще візьміть собі на замітку, щоб завтра перепитати.

Рак
Якщо вам сьогодні стане дуже сумно, гляньте на небо. Вашій коханій людині ця порада теж підійде, але буде дієвішою, якщо на небо ви подивіться разом, обійнявшись і притиснувшись один до одного. Жодні логічні викладки та бурхливі обговорення не принесуть вам такого полегшення.

Лев
Сьогодні ви зрозумієте, що всі ті проблеми, які здавалися вам такими великими, важливими і значущими, насправді не варті виїденого яйця і вирішуються за п’ять хвилин за допомогою вашої коханої людини або за десять – на самоті. Можливо, краще ці нерви витратити на щось інше?

Діва
Хороший день для спільних розмов філософської якості. Коли не сьогодні поговорити з коханою людиною про тлінність життя, обговорити причини гойдання дерев, задуматися про наявність життя на Марсі. Тільки не обговорюйте нічого конкретного на зразок покупки нового дивана: все одно нічого ділового не придумаєте.

Терези
Сьогодні ваша кохана людина напрочуд буде несприйнятлива до ваших жартів. Здається, почуття гумору йому відмовить геть-чисто, і все сказане вами він прийматиме за чисту монету. Не виключені образи та нерозуміння як результат подібного сприйняття.

Скорпіон
Зірки радять вам сьогодні будь-що посміхатися і радіти життю. Тоді неприємності можуть вирішити, що вони збиралися не до вас, і оминути ваш будинок стороною. Якщо ваша кохана людина наслідує ваш приклад, день і зовсім можна буде вважати благополучним. Щоправда, йому це буде складніше, ніж вам.

Стрілець
Гумор вашої коханої людини буде дуже своєрідним. Не бійтеся, такий стан справ ненадовго, це просто день такий невдалий видався. Втім, якщо для вас він цілком вдалий, можете радісно сміятися та посміхатися – тоді у вашому спільному житті такі дні повторюватимуться дуже часто.

Козоріг
Якщо погода дозволить, зірки рекомендують у цей день вам та вашій коханій людині ненадовго впасти у дитинство. Як саме ви це робитимете – не має значення. Але розважатися слід на вулиці, вдома ви навряд чи зможете змусити себе забути, що ви давно вже не дитина.

Водолій
Для не чужих тютюну Водоліїв сьогодні є гарне заняття – кидати палити, оскільки зірки у своєму вкрай сприятливому становищі сприяють оздоровленню організму, та й ваш чоловік вже давно тактовно нагадує вам про це. Однак кидати краще поступово, а не одним махом, інакше почнуться депресії, і ви скоро полізете на стінку від нестримного бажання затягнутися смогом!

Риби
Сьогодні у вас з’явиться унікальна можливість зав’язати тривалі романтичні стосунки з представником протилежної статі. Однак перед тим як дати йому згоду або відмовити, подумайте і не забудьте проконсультуватися з вашим серцем, воно не обдурить.

You cannot copy content of this page