fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Не варто сьогодні сильно розраховувати на допомогу вашої коханої людини: вона більше нагадуватиме ведмежу послугу, ніж реальну допомогу. Тож якщо він вам раптом поставить сакраментальне запитання: «Тобі допомогти чи не заважати?» – Дайте відповідь краще: «Не заважати».

Телець
21.04 – 20.05

Присвятіть день спільним прогулянкам. По-перше, ходіння в ногу допомагає краще розуміти та відчувати один одного – психологами доведено. Це означає, що, по-перше, ви зможете вирішити всі ваші проблеми, якщо такі, звісно, ​​є. А по-друге, гуляти взагалі корисно для здоров’я.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам може зателефонувати людина, яка може перевернути ваше особисте життя з ніг на голову і виявитися вашою другою половинкою або дуже якісною підробкою під неї. Постарайтеся не приймати важливе рішення відразу: час у вас ще є. Небагато, правда.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важливо, щоб ви її зрозуміли. Можливо, ви навіть зможете щось йому порадити в ситуації, але це не головне. Головне зрозуміти те, що з ним відбувається, відчути те, що відчуває його душа, і відповісти їй в унісон.

Лев
23.07 – 22.08

«Країна порад», – скаже про вас сьогодні ваша кохана людина. Ви вирішили, що знаєте найкраще, як слід чинити в тій чи іншій ситуації. Може, ваші поради є правильними – для вас. Але для іншої людини, хай навіть найближчої, вони неприйнятні. Не забувайте, ви різні люди!

Діва
23.08 – 23.09

Є речі, які робити хочеться, а є – які робити треба. Сьогоднішній день можна вважати днем ​​імені «Треба» у вашому особистому житті та стосунках з вашою коханою людиною. Винятково почуття обов’язку керуватиме вами при прийнятті тих чи інших рішень або скоєнні будь-яких вчинків.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви зрозумієте, що ваше почуття до вашої коханої людини дуже тендітне, вразливе і ніжне. Його обов’язково треба берегти, щоб воно не зламалося, не розбилося і не загубилося серед інших, сильніших і впевненіших у собі. Вони цілком можуть його забити та затуляти.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Будинок, милий будинок… Давно ви не відчували такого умиротворення, заходячи в свої чотири стіни і сідаючи на свій диван (стул, килимок біля дверей – потрібне підкреслити). А якщо на порозі вас зустрічатиме ваша кохана людина, щиро радіючи вашому приходу, то щастя можна буде назвати повним.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ваше особисте життя зазнає значних змін, причому незрозуміло в який бік. Це потрібно вирішувати вам, але не зараз, а через досить тривалий період часу, коли результати сьогоднішніх вчинків зможуть постати перед вами у всій їхній красі.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно впоратися з тим завданням, яке ви йому доручили, тому він приверне до його вирішення світлі голови збоку. Якщо ви принципово не хочете, щоб чужі люди були присвячені вашим проблемам, це варто обговорити прямо зараз.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні найбільш вдалий день для того, щоб віддати всі борги вашій коханій людині. Йдеться не тільки і не так про гроші, як про борги морального та морального характеру. Нехай він отримає всі ті ніжність, радість та тепло, які ви йому заборгували.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні чудовий день для того, щоб розповісти про все, що хвилює, поділитися своїми прикростями, бідами та переживаннями. Вас обов’язково почують та зрозуміють. Або, на крайній край, приймуть до відома сказане вами. Нехай сьогоднішній день стане для вас днем ​​щирості.

You cannot copy content of this page