fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 лютого 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

У цей день вам варто дуже серйозно поставитися до слів вашої коханої людини. Навіть якщо нічого принципово нового та важливого він вам сьогодні не скаже. Просто тільки в цьому випадку вам вдасться вловити зміни в його настрої і, можливо, навіть щодо вас. А це дуже важливо.

Телець

Нині ви будете куди більш щасливі у здобутті нових друзів, ніж у завоюванні чиїхось сердець. Воно і на краще — навіщо така велика колекція сердець? А друзів забагато не буває.

Близнюки

У цей день на вас нападе напад ностальгії, який обернеться досить неприємними відчуттями для вашої коханої людини, бо згадувати з сумом ви будете попереднього. Намагайтеся однак зробити все можливе для того, щоб ревнощі це все не викликало.

Рак

Сьогодні вам буде сумно та самотньо, незважаючи на постійну присутність вашої коханої людини поряд з вами, подумки чи фізично. У будь-якому випадку, він не зможе полегшити ваш душевний біль, особливо якщо ви і самі не захочете її вгамувати будь-яким чином.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим, що вона припустилася якоїсь помилки у відносинах з вами. Ця помилка не буде фатальною, та й взагалі особливого значення у ваших стосунках не матиме, однак йому буде вкрай образлений сам факт її наявності.

Діва

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб неправильно трактувати слова вашої коханої людини, причому її це не стільки ображати, скільки дивуватиме: він щиро віритиме в те, що говорить все гранично ясно, зрозуміло і без жодних приводів. для сумнівів…

Терези

Сьогодні вашій коханій людині захочеться здивувати вас чимось. У нього, швидше за все, це вдасться. Але яким це здивування буде, приємним чи не дуже, зіркам поки невідомо. Тому будьте готові до всього про всяк випадок і переконайте себе в тому, що ви будете зберігати спокій будь-що.

Скорпіон

Сьогодні ваше особисте життя зазнає значних змін, причому незрозуміло в який бік. Це потрібно вирішувати вам, але не зараз, а через досить тривалий період часу, коли результати сьогоднішніх вчинків зможуть постати перед вами у всій їхній красі.

Стрілець

У цей день вам належить дізнатися, до кого ще небайдужа ваша кохана людина. Велика ймовірність того, що вашими основними суперниками виявляться робота, мама та улюблений собака, проте все може виявитися і значно серйознішим. Продумайте лінію своєї поведінки в неприємному випадку: раптом знадобиться.

Козоріг

Сьогодні ваша кохана людина не зможе довго контролювати ситуацію, тому кермо правління вам доведеться взяти в свої руки. Звичайно, завдання виявиться не з легких, проте вам під силу буде знайти до нього одне, а то й кілька правильних рішень.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині не пощастить у чомусь дуже велико і відчутно, тому вона буде досить серйозно злитися на весь світ і на вас зокрема, оскільки ви є одним із найближчих йому представників цього світу. Намагайтеся перенести це мужньо.

Риби

Не варто сьогодні приймати поспішних рішень. Швидше за все, вони виявляться невірними, і ви зробите нещасним не тільки себе, а й близьких вам людей, щодо яких ці рішення і прийняли. Тому краще всі десять разів зважте, переконайтесь у правильності того, що ви хочете робити – і лише після цього робіть.