fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні у ваших відносинах все може виявитися зовсім не так райдужно, як вам цього хотілося б. Втім, якщо не замислюватися, то може здатися, що насправді проблем ніяких і немає, і всі вони – не більше ніж плід вашої уяви. Може, так все й залишити?

Телець – У Тельців сьогодні, мабуть, можуть виникнути якісь дрібні проблеми. Або проблеми з кимось дрібним, можливо, з дітьми, якщо такі є. Намагайтеся не вступати в суперечки з ними – ви напевно програєте словесну битву.

Близнюки – Вам слід продемонструвати широту своїх інтересів. Коханій вами людині буде приємно, що ви захоплені не тільки нею самою, але також не чужі музиці, літературі або авіамоделюванню.

Рак – Сьогодні вашій коханій людині захочеться з вами поміркувати про вічне, а вам буде досить важко вловити хід його роздумів і, отже, відповісти йому щось зрозуміле. Тому якщо ви раптом відчуєте, що не розумієте, про що він, просто кивайте з видом, що розуміє.

Лев – Становище зірок і планет у цей день сприяє тому, щоб саме сьогодні ви розкрилися подібно до троянди після дощу. Леви-чоловіки теж випромінюватимуть неповторний шарм, що так притягує жіночу стать. В умілих руках такий шарм може бути вкрай руйнівним!

Діва – Сьогодні ви будете досить сильно панікувати, причому переважно через дрібниці: вашій коханій людині, так само як і вашим з нею відносинам, нічого серйозного не загрожує, хіба що ваша паніка, яка має воістину руйнівну силу. Чи варта вона того?

Терези – Не бійтеся, якщо сьогодні не все піде так, як замислювалося. Не хвилюйтеся, якщо ваша половинка не зовсім адекватно реагуватиме на ваші слова та вчинки. У цей день вам просто необхідно спробувати себе в імпровізації, інакше все може закінчитися сумно. Але у вас є всі шанси, щоб закінчення дня було феєричним.

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко завоювати вашу увагу і прихильність, тому може вийти так, що вона почне перебільшувати важливість своїх проблем і необхідність вашої уваги до них. Що ж, доведеться його в якомусь вигляді виявити.

Стрілець – У цей день у вас з’явиться унікальна можливість порівняти вашу кохану людину зі своїм колишнім коханням. Зірки не беруться сказати, хто виявиться в результаті кращим, проте вони стверджують одне: вже надвечір жодних сумнівів у виборі у вас не залишиться.

Козеріг – Сьогодні вашій коханій людині не вистачатиме вашої уваги. Він постійно потребуватиме вашої підтримки, піклування і опіки, причому навіть не стільки дружньої, скільки батьківської та заступницької. Постарайтеся його забезпечити в кращому вигляді.

Водолій – Сьогодні вашій коханій людині непросто буде змиритися з тим, що вона не перша у вашій долі близька вам людина. Чомусь ревнощі до минулого цього дня в ньому домінуватимуть над усіма іншими почуттями, що, природно, зробить ваше спільне існування дещо дискомфортним.

Риби – Сьогодні вам за вашу половинку буде соромно. Причому, найімовірніше, безпідставно. Просто ваше шосте почуття буде твердити, що вона чинить не так, робить не те, говорить не про те … З великою ймовірністю воно вас обманює, а тому так старанно прислухатися до нього не варто. Його існування взагалі наукою не підтверджено.

You cannot copy content of this page