fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина захоче підбити деякі проміжні підсумки ваших відносин, зробити висновки і подумати про подальші перспективи. Намагайтеся відчути його настрій, спіймати його хвилю і поміркувати продуктивно разом з ним.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогоднішній день для вас не можна назвати ні добрим, ні поганим. Втім, якщо нічого поганого не трапляється – це вже добре. Начебто, для вас в особистому житті поганого не заплановано, втім як і для ваших партнерів, хоч би ким вони були за знаком Зодіаку. Вважайте, що їм пощастило.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко здогадатися про справжні мотиви ваших вчинків, рішень та дій. Та йому й не треба про все це знати: менше знаєш – міцніше спиш. Головне, щоб результат його порадував, а тут уже все залежить від вас.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні у вашої коханої людини виникнуть якісь проблеми в роботі, навчанні або в іншій сфері життя, що завадить йому сповна насолодитися спілкуванням з вами. Постарайтеся це зрозуміти і не пред’являти будь-яких претензій. Ваше розуміння може значно полегшити йому життя.

Лев
23.07 – 22.08

Якщо ви давно хотіли познайомити вашу половинку з батьками – сьогодні найбільш вдалий для цього день. Проінструктуйте хлопця на тему того, які квіти воліє ваша мама, а дівчину – як краще одягнутися, щоб не розчарувати тата. І все у вас вийде!

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам принципово не захочеться бути старшою, мудрою і всезнаючою людиною поруч із вашою половинкою. Швидше, вас навпаки буде тягнути в дитинство, безтурботність та безбашенність. Хочеться вірити в те, що ваша кохана людина з радістю вам підіграє.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні у вас буде можливість в черговий раз переконатися в тому, що у вашої коханої людини є почуття гумору, причому унікальне і приголомшливе. Після такого спілкування і прес качати не треба: м’язи самі накачаються від безперервного сміху.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви прочитаєте дуже корисну вам книгу, яка докорінно переверне ваші уявлення про те, якими мають бути ідеальні любовні стосунки. Постарайтеся максимально їм відповідати, але не ламати ні ваше життя, ні життя вашої коханої людини.

Стрілець
23.11 – 21.12

Чудовий день для спільних поїздок та подорожей. До того ж бажано, щоб ці подорожі були не за хлібом у магазин навпроти, а кудись за місто, на природу. Влаштуйте собі невелику пригоду: автомобільну, велосипедну чи поїзну.

Козеріг
22.12 – 20.01

Що б між вами сьогодні не сталося – воно лише більше зблизить вас. А значить, вам будь-які неприємності та перешкоди в житті дарма, поки ви разом. Так, один прутик зламати просто, а цілу їхню зв’язку – практично неможливо. Ваш тандем – та сама зв’язка прутиків. Принаймні цього дня.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам дуже захочеться зробити якийсь подвиг в ім’я кохання. Наприклад, дістати зірку з неба або, на худий кінець, помити посуд, який нарешті зібрався за цілий день, щоб вашій коханій людині не довелося це робити самостійно. Так чи інакше, захоплена публіка вам аплодуватиме.

Риби
19.02 – 20.03

Ви нарікаєте на те, що ваша половинка зовсім вас не розуміє! А може, винна в цьому не вона, а ви? Можливо, ви говорите незрозумілою для неї мовою, потребуєте неможливої ​​або й зовсім думаєте, що вона читає ваші думки. Спробуйте поставити себе на її місце і подивіться її очима.

You cannot copy content of this page