fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 січня 2022 року

Овен

Сьогодні зірки не рекомендують вам зловживати напоями. Звичайно, келих під гарну вечерю – це ще не проблема, але, наскільки можна, не більше. Вашій коханій людині буде неприємно дивитися на вас в такому стані, а тим більше, цілувати вас.

Телець

Цього дня зірки рекомендують вам бути максимально чесними з вашою коханою людиною. І якщо вам хочеться, щоб він дав вам відпочити на якийсь час, варто йому відразу і чесно про це сказати. Чемні напівнатяки вам не допоможуть: їх він розуміти не буде зовсім.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто сприймати все те, що ви робите чи кажете, всерйоз. Якщо ви не плануєте пробувати себе в амплуа клоуна, доведеться постаратися бути дуже переконливим, щоб уникнути нерозуміння.

Рак

А чи не заспівати вам пісню про кохання? Якщо співати ви вмієте. Присвятіть коханій людині серенаду, висловіть у римованих рядках під музику все те, що ви до неї відчуваєте. А якщо так вийшло, що зі слухом чи голосом ви не дружите – можете просто замовити його улюблену пісню на радіо.

Лев

Цей день може стати для вас доленосним. Дізнаєтеся ви, щоправда, про це дещо пізніше — але навіщо вам усе одразу?

Діва

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться зробити вам маленьке задоволення. Наприклад, нагодувати вас чимось смачним з ложечки, зводити в кіно або заспівати вам колискову на ніч. Не відмовляйте йому – нехай розважиться. Можливо, ви таким чином зумієте заробити шанс отримати щось натомість.

Терези

Сьогодні ваша кохана людина торкнеться у розмові з вами досить актуальної теми, яка досить бурхливо відгукнеться у вашій душі, і ви не зможете її проігнорувати. Можливо, це буде днем ​​народження якоїсь вашої нової риси характеру чи нового етапу ваших стосунків із вашою половинкою.

Скорпіон

Ви будете схильні сильно вагатися, хоч би яким був привід для роздумів. Вам навряд чи можна чимось допомогти – намагайтеся тільки, щоб у оточуючих побачивши ваші роздуми не запаморочилася голова від співчуття. Якщо хтось дасть пораду – приймайте. Може, він і не найкращий, проте допоможе вам вийти з трансу.

Стрілець

У цей день вам варто проявити свій характер і довести вашій половинці, що ви маєте право на власну думку і, більш того, маєте намір це право реалізовувати до переможного кінця. Тільки палицю не перегинайте: злякати близьку вам людину не є вашим основним завданням.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити вам якийсь маленький, але дуже приємний подарунок, який зігріє вас або висвітлить вам цей день, у буквальному чи переносному розумінні. Головне, щоб нічого йому не завадило у реалізації його підступних планів.

Водолій

Забудьте нарешті всі образи! Скільки можна переливати з порожнього у порожнє? Ви вже десять разів усе обговорили, у вас попросили вибачення або загладили свою провину якимось іншим способом. Більше ніякої вигоди ви з цієї образи не отримаєте. Якщо вам так сподобалося ображатися, придумайте якийсь інший привід.

Риби

Зірки рекомендують вам і вашій коханій людині в цей день хоча б півгодини присвятити спогадам. Що було гаразд, а що не дуже? Які висновки ви з усього цього зробили? Куди вам йти далі з набутим багажем досвіду та знань? І, головне, чи йти разом?