fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 січня 2023 року

Овен – Ви втомилися. Втомилися настільки, що на особисте життя жодних сил не вистачає. Якщо ваша половинка погодиться провести незабутній вечір, масажуючи вам спинку або варячи вам каву, то вона воістину скарб, який не можна упускати! На такий подвиг будуть згодні не всі.

Телець – Придивіться сьогодні до колишньої пасії вашого найкращого друга. Можливо, вона варта того, щоб стати вашим майбутнім? Саме в цей день у вас є всі шанси на те, щоб якщо не досягти цього, то хоч би максимально наблизитися до цього. Головне, щоб це вашим стосункам із другом не завадило.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині не знадобиться додаткове пояснення для того, щоб зрозуміти, що саме ви хочете їй сказати тим чи іншим вашим вчинком. Напевно, він знатиме про ваші мотивації навіть більше, ніж ви самі, тому можете з ним проконсультуватися на дозвіллі.

Рак – Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться зробити для вас щось приємне, але вгадати ваші бажання виявиться для нього нелегким завданням. Підкажіть йому, що ви зараз хотіли б отримати від нього найбільше, причому таким чином, щоб він щиро вірив у те, що це була його ідея.

Лев – Не чекайте від цього дня надто багато. Особливо в плані кохання і всього, що стосується вашої коханої людини. Швидше за все, розчарувань у цій галузі вам сьогодні не уникнути, тому зірки радять готуватися до гіршого, і якщо це найгірше не настане, це буде для вас дуже приємним сюрпризом!

Діва – У цей день вам захочеться поводитися з вашою коханою людиною не так, як завжди. А він, навпаки, мріятиме про спілкування з вами і лише з вами. Доведеться шукати якусь золоту середину, щоб уникнути сварок та взаєморозуміння. Зірки впевнені в тому, що вона знайдеться.

Терези – Будьте готові до тяжкої боротьби з дрібними побутовими неприємностями у великій кількості. Найважчим завданням при цьому не вийти переможцем, а не посваритися в пориві крайнього подразнення в пух і порох із близькими.

Скорпіон – Сьогодні вам захочеться переконатися в тому, що ваша кохана людина дійсно любить вас, а не терпить з останніх сил через вроджену ввічливість. Майте на увазі – коли ви остаточно дістанете його розпитуваннями на цю тему, ви напевно нарветесь на не найприємнішу відповідь.

Стрілець – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто придумати, як їй жити без вас, і зрозуміти, чи можливе життя без вас у принципі, що зробить його досить залежним від вашої особи. Постарайтеся поставитися до цього відповідально та з розумінням – тоді все досить швидко пройде.

Козеріг – Сьогодні зірки рекомендують вам якнайшвидше розквитатися з усіма вашими невідкладними справами і присвятити день або вечір вашій коханій людині. цілком і повністю, не відволікаючись на ділові дзвінки, уроки, папери та спілкування з колегами та партнерами. Відчуйте себе вільним!

Водолій – Сьогодні ваша кохана людина ставитиме вам багато різних цікавих питань, на які вам відповісти буде зовсім не так просто, як хотілося б. Однак все ж таки постарайтеся задовольнити його цікавість: цікаво буде в результаті і вам, і йому. Багато нового дізнаєтесь!

Риби – Сьогодні вам не варто ображати ні вашу кохану людину, ні, тим більше, її друзів. Наслідки другого можуть бути куди страшнішими, бо в цьому випадку проти вас буде налаштована не одна дорога вам людина, а відразу кілька, причому сили їх вражатимуть і жахатимуть.

You cannot copy content of this page