fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 травня 2022 року

Овен
Сьогодні вам буде здаватися, що ви вивчили вашу кохану людину напам’ять і вона ніколи і нічим вас не зможе здивувати, бо всі її дії ви пророкуєте мінімум за годину до їхнього звершення. Що ж, у той чи інший момент вам доведеться жорстоко в цьому розчаруватися. Може, це і на краще?

Телець
Тільці, зірки вам сьогодні не радять через дрібниці нагнітати обстановку в сім’ї. Навіть якщо ваш благовірний прийшов з роботи, будучи нетверезим, розберіться, що до чого тільки спокійно, без зайвого шуму і биття посуду. Мабуть, у нього був привід. Радимо вам роздягнути його та мирно укласти спати.

Близнюки
Сьогодні з вами станеться щось дуже радісне, світле та несподіване, що внесе значні зміни у ваше особисте життя. Дуже довго ви потім задаватиметеся питанням: «За що мені таке щастя?» – Але відповіді на нього так і не знайдете. А може, й не варто?

Рак
Якщо у вас були якісь проблеми в особистому житті, то сьогодні вони почнуть повільно, але правильно сходити на ні. Причому процес відбуватиметься абсолютно незалежно від вас і навіть, можливо, непомітно. Однак результат буде очевидний, і вам доведеться лише в радісному подиву розвести руками.

Лев
Сьогодні ви з подивом для себе виявите, що ваша кохана людина насправді куди цікавіша, ніж вам здавалося спочатку. З ним можна поговорити на зовсім несподівані теми і отримати від нього відповіді на ті запитання, на які ви не сподівалися будь-коли знайти відповіді.

Діва
Порадуйте вашу кохану людину кулінарним шедевром. У ролі шедевра може виступати будь-що, аж до яєчні. Але тоді вона повинна бути ексклюзивною: тришаровою, з найсмачнішими сосисками та найстиглішими помідорами. А головне, з найбільшим коханням.

Терези
Не будьте категоричними і не поспішайте сьогодні висловлювати своє задоволення чи невдоволення з того чи іншого приводу. Ваша думка дуже багато означає для вашої коханої людини, тому постарайтеся її висловити максимально коректно та точно. В іншому випадку між вами стане ще на одну чорну кішку більше.

Скорпіон
Скорпіонам нині може спасти на думку почати скаржитися на втому. Цілком ймовірно, що вас уважно вислухають, зроблять співчутливий вигляд і тут же попросять зайнятися тим, тим і ще ось цим. І заперечити вам нічого. Єдиний шанс відпочити – поїхати на день у гості до бабусі.

Стрілець
Цього дня вашій коханій людині захочеться викликати вас на відверту розмову незалежно від того, наскільки ви до цього готові морально та фізично. Тому якщо ви відчуєте, що філософський вечір вам не витримати, зізнайтеся в цьому одразу і без натяків.

Козеріг
Тим, хто трохи стомився від одноманітності тривалого сімейного життя, нині світила обіцяють маленький подарунок. Ви несподівано виявите у партнері премілу межу, яку раніше примудрялися не помічати.

Водолій
Ви та ваші стосунки дуже змінилися за той час, що вони існують. Сьогодні найбільш вдалий день для того, щоб вирішити: у гірший або кращий бік відбулася ця зміна. І якщо в найгіршу, то чому і що можна зробити для того, щоби все виправити, налагодити, полагодити?

Риби
Сьогодні ваші думки будуть витати далеко від того місця, де ви будете перебувати і тих людей, з якими спілкуватиметеся. Ваша кохана людина, на жаль, винятком не стане. Ваше щастя, якщо він цього не помітить, тому що в іншому випадку вам доведеться довго виправдовуватися та вибачатися.

You cannot copy content of this page