fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 вересня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 вересня 2022 року

Овен

21.03 – 20.04

А ви впевнені, що поряд з вами саме та людина, яка вам потрібна? Сьогодні найкращий день для того, щоб переглянути все, що між вами було, є і буде – і прийняти рішення, наскільки вам все це дорого і потрібно. Від зроблених сьогодні висновків значною мірою залежатиме ваше подальше життя!

Телець

21.04 – 20.05

Тельці, якщо робота вашого обранця пов’язана із засобами пересування (наприклад, він водій), то ви, ймовірно, сьогодні відчуватимете деякий недолік спілкування. Ваші самотні вечори ви зазвичай проводите за читанням книг або переглядом телевізора. А саме цього дня вам так захочеться ласки та тепла!

Близнюки

21.05 – 21.06

Сьогодні ви можете стати об’єктом уважних спостережень. Навряд чи щось із того, що ви хотіли б залишити таємним, має на це шанс. Так що якщо вам є, що приховувати, будьте обережні. Імовірність того, що деякі подробиці вашого особистого життя випливуть назовні, велика як ніколи.

Рак

22.06 – 22.07

У цей день невеликий флірт із колегами по роботі лише зміцнить ваше почуття до вашої коханої людини, оскільки в результаті ви неминуче дійдете висновку, що всі вони його мізинця не стоять. Втім, якщо хтось раптом стоїть – можливо, варто подивитися на нього уважніше?

Лев

23.07 – 22.08

Леви нині можуть зазнати поразки у суперечці з членами сім’ї. Вмійте програвати гідно – ви напевно справді були неправі. Але якщо ваша правота незаперечна, попрацюйте ще раз підібрати аргументи і акуратно вони викласти – “буде так, тому що я так сказав” – не найкращий спосіб доносити до оточуючих свою точку зору.

Діва

23.08 – 23.09

Цього дня ви почуватиметеся Пенелопою, яка чекає на свого Одіссея з далекої мандрівки, без жодної надії на довгоочікуване щастя. Однак ваша душевна праця буде винагороджена раніше. Та й мучитиметеся ви трохи менше…

Терези

24.09 – 23.10

Сьогодні ви з вашою коханою людиною досить довго дискутуватимете на якісь абстрактні теми, які не мають за великим рахунком до вас жодного відношення. Що є добро та зло? Чи є життя на Марсі? І якщо кит зі слоном поб’ються, то хто кого переборе?.. Тільки не посваріться.

Скорпіон

24.10 – 22.11

Сьогодні заради вас згортатимуть гори. Так інтенсивно, що ви не встигатимете виметати їх з дому. І зняті спеціально для вас з неба зірки ховатимуть по затишних кутках. І за всі компліменти дякувати. Як же це втомлює бути настільки привабливою і привабливою особливою!

Стрілець

23.11 – 21.12

У цей день вам особливо важко буде зрозуміти, які перспективи чекають на вас і вашу кохану людину, яке у вас буде спільне майбутнє і чи буде воно взагалі. Не варто на цю тему розмірковувати зараз: однаково жодного рішення не приймете, а настрій собі зіпсувати зможете.

Козеріг

22.12 – 20.01

Сьогодні вам знадобиться вміння тверезо оцінити ситуацію і швидко прийняти важливе рішення. Це буде тим більше необхідно тому, що ваша кохана людина на такі подвиги буде не здатна, а значить, вам доведеться відповідати не лише за себе, а й за неї. Це непросто, але ви впораєтеся.

Водолій

21.01 – 18.02

Сімейні справи Водоліїв мабуть переживатимуть деякий занепад. Ви, очевидно, почнете усвідомлювати, що діти остаточно відбилися від рук, а чоловік постійно думає про щось своє. Хто винен і що робити? Ви, швидше за все, ні до чого. Просто магнітні бурі на Сонці, і несприятливий стан Марса впливають на вас таким негативним чином.

Риби

19.02 – 20.03

Відносини Риб зі своїми другими половинами сьогодні ускладняться. Цілком імовірно, що у вас може з’явитися суперник/суперниця із вашого близького оточення. Придивіться добре до тих, хто вас оточує — чи не ведуть під вас підкоп?

Related Post

Любовний гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для всіх знаків зодіакуЛюбовний гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овен – Через надмірну завантаженість на роботі можуть виникнути деякі проблеми у відносинах особистого характеру. Все-таки не варто думати лише про кар’єру. Телець – Слідкуйте за своїми висловлюваннями, одне необережне слово може

Ранковий гороскоп на 31 липня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 31 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 31 ЛИПНЯ Овен Ви можете відчути легку втому. Це перший дзвіночок. Не варто брати на себе занадто багато обов’язків. Краще менше, та краще. Телець На вас чекає дуже

Гороскоп на 28 серпня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 28 серпня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 28 серпня 2020 Овен День спокус. Події залежать від того, яким шляхом ви йдете, а від ваших реакцій на них-то, в який бік вас заведе стежка долі. Дуже