fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Цього дня зірки пропонують вам міцно подумати над вирішенням деяких сімейних проблем. Наприклад, чи варто вашому чоловікові (або дружині) претендувати на підвищення по роботі зараз, або зробити це пізніше? Проте будьте обережні – адже складні проблеми завжди мають прості, легкі для розуміння неправильні рішення!

Телець

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко змиритися з тим, що ви самостійні і цілком обходитеся без його допомоги та підтримки. Постарайтеся справити враження хоча б трохи залежної людини, яка потребує надійного плеча.

Близнюки

Будьте обережні і не робіть жодних необачних, ризикованих кроків, навіть якщо ваша половинка буде всіма руками та ногами за них. Сьогодні не найкращий день для того, щоб ризикувати і рухатися далі дорогою кохання. Краще постійте трохи разом там, де ви є, помилуйтеся спокоєм і благолепством, що вас оточує.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині вдасться зробити над собою маленьку перемогу, чим вона не завадить вам похвалитися. Схвалите його дії і заохочуйте їх продовження в тому ж дусі, бо це саме те, чого від вас зараз чекають найбільше і чого найбільше зрадіють.

Лев

Якщо ви сьогодні діятимете спільно, то звернете гори! А також шиї – усім вашим неприємностям. Проте найменша роз’єднаність сприятиме величезній кількості невдач. Так що згадайте стару мудрість про те, що два прутики зламати складніше, ніж один – і міцно тримайтеся один за одного!

Діва

Сьогодні вам варто згадати про ваших колишніх друзів чи коханих, зателефонувати їм та призначити зустріч. Можливо навіть усім разом: розумним людям завжди знайдеться про що поговорити. А ось чи варто із собою на цю зустріч брати кохану людину – питання дуже спірне. Він може почати ревнувати вас до минулого.

Терези

Цього дня ваше щастя, у тому числі і у вашому особистому житті, залежатиме цілком і повністю від вас. Якщо ви самі за нього не боротиметеся, ніхто за вас цією невдячною справою не займеться. Доведеться як завжди взяти всю відповідальність на плечі. Непросто, але потрібно.

Скорпіон

Сьогодні ваша кохана людина може неправильно інтерпретувати ваші дії, що вплине на ваші з ним стосунки. Намагайтеся попередити нерозуміння та розбіжності, докладно пояснюючи причину кожного вашого вчинку.

Стрілець

Не варто сьогодні піддаватися на спокуси та вмовляння. Зрештою, ваші почуття по відношенню до дорогої вам людини набагато важливіші за те, що пропонує вам доля-спокусниця. І хоча вам часом буде дуже цікаво, цікаво і цікаво, замружте очі і пройдіть повз. Так буде краще.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться щось вам зайвий раз пояснювати. Простіше зробити все по-своєму, а далі дочекатися, коли ви погодитеся з неминучим. Якщо вас не влаштовує така постановка перед фактом, постарайтеся все ж таки вникнути відразу і без зволікання в пояснення вашої половинки.

Водолій

Сьогодні вам і вашій половинці варто поспілкуватися з дітьми, причому бажано дошкільного або молодшого шкільного віку. Можете навідатися до своїх друзів, яким вже пощастило стати батьками, або заглянути до якогось закладу для дітей. Це внесе ясність у ваші стосунки.

Риби

У цей день вам буде нелегко прийняти відповідальне рішення, яке стосується вашого особистого життя, а значить, і долі вашої коханої людини. Але зробити це буде потрібно. Або хоча б налаштуватися на неминучість подібної дії у найближчі кілька днів.

You cannot copy content of this page