fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні сприятливий день для гадання. Відкрийте книгу на будь-якій сторінці і прочитайте п’яту сходинку знизу. Вона розповість вам про те, як розвиватимуться стосунки з вашою коханою людиною. Втім, підручнику з матаналізу, наприклад, це буде складно.

Телець

Сьогодні вам доведеться вирішувати любовні проблеми вашого друга. Мимоволі ви візьмете на себе відповідальність за його стосунки з його близькою людиною і, розбираючись у них, зрозумієте щось про себе. Щось таке, що допоможе вам побудувати свої відносини значно вдалішим чином.

Близнюки

Ваша кохана людина дуже хоче зробити вам сюрприз, а ви йому всіляко в цьому перешкоджаєте, іноді самі того не бажаючи. Втім, ваші підступні плани не реалізуються, і сюрприз буде зроблено та доставлено вчасно та за адресою. Хочеться вірити, що винятково приємний.

Рак

Сьогодні ви отримаєте несподіваний лист, причому з великою ймовірністю – електронною поштою. Це значно змінить ваше особисте життя. Втім, масштаби впливу ви можете контролювати, якщо будете готові до всього – про всяк випадок.

Лев

Сьогодні вас всіляко відволікатимуть від вашого особистого життя, що дуже дратуватиме як вас, так і вашу кохану людину. Постарайтеся зробити все можливе і неможливе для того, щоб провести цей день поряд з вашою половинкою. День хороший, як-не-як.

Діва

Вам сумно. Ви ностальгуєте. Ви хочете повернутися туди, де було світло, добре і радісно, ​​а в майбутньому ви таких фарб не бачите. Не турбуйтеся: вони неодмінно будуть. Посміхніться своєму сьогодні, нехай навіть крізь сльози, і вірте у щасливе завтра, яке неодмінно прийде.

Терези

Не бійтеся, якщо сьогодні не все піде так, як замислювалося. Не хвилюйтеся, якщо ваша половинка не буде адекватно реагувати на ваші слова і вчинки. Цього дня вам просто необхідно спробувати себе в імпровізації, інакше все закінчиться сумно. Але у вас є всі шанси, щоб закінчення дня було феєричним.

Скорпіон

Сьогодні ваша кохана людина захоче, щоб ви відчували абсолютно те саме, що і вона. І хоча це неможливо, постарайтеся зробити все, що від вас залежить, щоб йому здалося: він досяг своєї мети, і тепер ви на одній хвилі і відчуваєте однакові емоції.

Стрілець

Для Стрільців сьогодні може трохи затьмаритися через взаємне нерозуміння. У вас із чоловіком, зрозуміло, намітиться низка розбіжностей. Зірки не радять надто активно відстоювати свою позицію, швидше за все, в результаті вам все одно доведеться поступитися. Хоча б тому, що ви будете мудрішими.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно відчути себе у своїй тарілці, бо в певні моменти ситуація здаватиметься йому вельми незатишною, недружньою і несприятливою для довгого та теплого, дружнього спілкування. Намагайтеся його зрозуміти і підтримати.

Водолій

Сьогодні фінанси Водоліїв можуть заспівати такі несамовиті романси, що їхні відгуки будуть відчуватися у будь-якій розмові, яка вам спаде на думку завести з членами сім’ї. На жаль, це загрожує серйозними розбратами. Може, чим даремно базікати, подумаєте, як вирішити проблему з грошима? До речі, шанс придумати щось варте у вас є, причому непоганий.

Риби

Сьогодні на думку вашої коханої людини прийде якась дуже світла і дуже несподівана ідея, яка захопить і вас, і його, якщо вона, звичайно, зможе її викласти. А значить, ваш день обіцяє бути цікавим та дуже насиченим позитивними емоціями.