fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 грудня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам доведеться зважитися на важливий крок у сфері відносин із вашою коханою людиною. Зірки бажають вам мужності та терпіння. І те, й інше, стане вам у нагоді, як тільки ви ступите на шлях змін, перетворень і перетворень. Втім, подорож обіцяє бути захоплюючою та повчальною.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться проводити з вами стільки часу. скільки вам це буде необхідно, тому у вас можуть виникнути певні конфлікти з цього питання. Намагайтеся врегулювати їх мирним шляхом, не вдаючись до екстрених заходів.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні перед вами розкинеться різноманіття доріг, якими можна піти, щоб прийти до того особистого життя, про яке ви так довго мріяли. Постарайтеся не помилитися, тому що справжнє щастя знайдеться лише наприкінці однієї стежки, у найкращому разі – двох, а решта приведуть у глухий кут або болото.

Рак
22.06 – 22.07

Не бійтеся сьогодні вибачитися у вашої коханої людини, навіть якщо не відчуваєте за собою конкретної провини. Постарайтеся бути максимально щирими і покайтеся у всіх своїх гріхах, навіть найсмішніших і гіпотетичніших. Ваша кохана людина буде втішена і задоволена.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні зірки рекомендують вам сховати годинник від очей подалі і на деякий час про цей час просто забути. Вій в цей день лише заважатиме розвитку ваших стосунків з вашою коханою людиною, причому настільки активно, що вам варто було б на нього образитися.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині захочеться поділитися з вами якимись потаємними думками, які її дуже займатимуть, захоплюватимуть чи хвилюватимуть. Ваше завдання – з цікавістю вислухати все те, що вам буде казатись і дати якусь цінну пораду.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам буде досить складно порозумітися з вашими родичами, і лише ваша кохана людина буде в силах заспокоїти ваші нерви, що розхиталися, і налагодити тендітні стосунки зі звичайно близькими, але сьогодні такими далекими вам людьми. Подякуйте його потім за це при нагоді.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні у вас інтуїція працюватиме добре як ніколи. Обов’язково скористайтеся цим. І ваша половинка нехай теж із цього вигоду витягне. Ось тільки нав’язувати їй свої послуги та поради не треба, інакше можете нарватися на грубість. Ваша інтуїція вам те саме порадить.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині захочеться вивести вас у світ, уявити дорогим чи потрібним йому людям. Постарайтеся вести себе гідно наданої вам честі, не вдарити в бруд обличчям і взагалі бути гідною окрасою найпрекраснішій у світі людині. Нехай і інші дізнаються, що краще за нього нікого немає!

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні у спілкуванні з вашою коханою людиною керуйтеся насамперед тим, що підкаже вам ваше сумління. Ця жінка сьогодні даватиме точні поради і послужить безпомилковим індикатором правильності всіх ваших рішень і вчинків.

Водолій
21.01 – 18.02

У цей день вам доведеться заслужити увагу та схвалення вашої коханої людини, а це виявиться не таким і простим завданням, бо ваша половинка виявиться вимогливою та наполегливою, як ніколи. Якщо вам вдасться їй догодити – нагорода перевершить усі ваші очікування.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ви зрозумієте, що те, що завжди здавалося вам складним і практично недосяжним, насправді більш просто, зрозуміло і легко – головне, дуже захотіти. Це майже унікальний шанс для того, щоб остаточно і безповоротно налагодити ваше особисте життя.

You cannot copy content of this page