fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Кожне вимовлене вами слово буде сьогодні вагомим і значущим, кожен натяк сприйматиметься як керівництво до дії. Тому не кидайте їх на вітер, десять разів подумайте, перш ніж сказати. Інакше ваше особисте життя може набути дуже несподіваного обороту.

Телець

Сьогодні ви зрозумієте, що таке, коли розум відмовляється контролювати почуття. Це буде схоже на бурю, ураган і божевілля одночасно, але після цього вам буде дуже прикро, що воно вже закінчилося і дуже захочеться повторити. Не зловживайте лише терпінням вашої половинки!

Близнюки

Близнюкам нині може спасти на думку почати скаржитися на втому. Цілком ймовірно, що вас уважно вислухають, зроблять співчутливий вигляд і тут же попросять зайнятися тим, тим і ще ось цим. І заперечити вам нічого. Єдиний шанс відпочити – поїхати на день у гості до бабусі.

Рак

Сьогодні ваша кохана людина буде здатна повернути вас до життя одним своїм жестом, одним словом, однією фразою. Головне, щоб він правильно їх підібрав, бо інакше все може обернутися з точністю до навпаки. Тобто проти вас та вашого благополуччя.

Лев

Якщо ви знову в сварці – єхидний подарунок дозволить звести її нанівець. Купуйте істерично регоченого плюшевого крокодила або великого рожевого слона. Підійдуть і невеликі сувеніри із магазину приколів. Головне, щоб жарт був незлим, необразливим і від душі!

Діва

Сьогоднішній день присвятіть оздоровленню вашої коханої людини: відправте її на пробіжку або змусіть зранку прийняти контрастний душ. А ще краще – подайте приклад і почніть все це робити самі. Зрештою, ваше здоров’я теж дуже важливий фактор у щастя вашого тандему.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині захочеться довго і уважно розглядати ваші фотографії, від ранніх до найпізніших, причому довго і не по разу. Доведеться вам з цим якось упокоритися, навіть якщо ви ненавидите свої зображення. Або сказати, що у вас їх просто нема.

Скорпіон

Сьогодні вам доведеться сказати вашій коханій людині про щось не особливо радісне і приємне, що, природно, не зможе порадувати вашу кохану людину, а, навпаки, може довести її до сліз і нервового зриву. Намагайтеся зробити це максимально м’яко і тактовно.

Стрілець

Цього дня вашій коханій людині буде дещо незатишно поряд з вами, тому вона намагатиметься якимось чином збільшити дистанцію між вами, хоча б на невеликий проміжок часу. Поставтеся до цього з розумінням: вже завтра все повернеться на свої кола.

Козеріг

У цей день вашій коханій людині буде непросто відповісти на всі ті складні питання, які ви йому поставите. Однак він докладе всіх можливих та неможливих зусиль для того, щоб дати вам вичерпну інформацію щодо всього, що вас цікавить.

Водолій

У цей день вашій коханій людині буде далеко не все одно, що ви думаєте чи відчуваєте, тому вона без кінця вас про це розпитуватиме, допитуватиметься і перепитуватиметься. А значить, якщо ви не хочете чесно йому про все розповідати, доведеться вигадати дуже правдоподібну версію.

Риби

Цього дня вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам деякі свої таланти в тій чи іншій області, і вона зробить усе можливе, щоб постати перед вами у кращому вигляді. Постарайтеся щиро ним захоплюватися: нічого іншого від вас не потрібно.

You cannot copy content of this page