fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 липня 2022 року

Овен

Будь-яке добро, зроблене вами сьогодні, дуже швидко повернеться сторицею, тому не варто скупитися на добрі справи – благодійність може бути дуже вигідним заняттям.

Телець

Важливо стежити за кожним своїм словом: необережне висловлювання може негативно позначитися на ваших стосунках з оточуючими: якщо не хочете сварок, згадайте про те, що мовчання – золото.

Близнюки

Будьте уважні до думок, які висловлюватимуть хтось із ваших колег: велика ймовірність того, що ви почуєте воістину геніальну ідею, яка, будучи втіленою в життя, принесе вам гроші та славу.

Рак

Незважаючи на притаманну представникам вашого знака скромність, сьогодні треба забути про неї та продемонструвати начальству свої таланти та здібності – для них це буде відкриттям.

Лев

Агресивно налаштованих людей сьогодні – втім, як і завжди – необхідно обходити стороною: чого від них чекати, не знають навіть вони самі, тому не варто наражати себе на небезпеку, в тому числі і фізичну.

Діва

Намагаючись переконати когось у своїй правоті, ретельно підбирайте не лише докази, а й слова: неточне визначення ваших намірів може завдати співрозмовнику серйозної моральної травми.

Терези

Енергії, якій наділять вас цього дня зірки, вистачить на будь-які – навіть дуже складні – проекти, але поспішати з ними не варто – спочатку потрібно ретельно підготуватись і лише потім приступати до роботи.

Скорпіон

День, коли небажано лінуватися: давши можливість розслабитися, ви ризикуєте втратити вдалі шанси досягти успіху в професійній діяльності, про що згодом будете шкодувати.

Стрілець

Нічого не замишляйте проти оточуючих вас людей, навіть якщо об’єктивно вони на це заслужили: вже завтра ви захочете відіграти все назад, але таке з об’єктивних причин виявиться неможливим.

Козеріг

Оскільки будь-яке ваше слово сьогодні матиме матеріальну силу, постарайтеся говорити тільки те, що принесе благо – як вам, так і людям, що вас оточують.

Водолій

Сьогодні – як, втім, і завжди – необхідно порівнювати свої бажання зі своїми можливостями: не варто претендувати на те, чого ви свідомо не можете добитися – нічого, крім розчарування, це вам не принесе.

Риби

Зірки радять вам звертати пильну увагу на знаки, які посилатиме Всесвіт – правда, розшифровувати їх треба буде з точністю до навпаки.

You cannot copy content of this page