fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогоднішній день буде ознаменований незрозумілими подіями, що відбуваються у вашому особистому житті. Іноді вам здаватиметься навіть, що це лише страшний сон, який ось-ось закінчиться. Однак закінчиться він навряд, якщо ви самі до цього зусиль не докладете.

Телець
21.04 – 20.05

У Тельців у цей день можливі дрібні неприємності та переживання, пов’язані з дітьми. Мабуть, малюк може проколоти на вулиці м’яч або втратити улюбленого плюшевого ведмедика. Ваше головне завдання – його втішити. Адже у житті так багато різних неприємностей! Поставтеся до всього з розумінням – для дітей (і маленьких, і великих) це так важливо!

Близнюки
21.05 – 21.06

Якби ви знали, що сьогодні все обернеться для вас таким чином, ви б учора повелися дещо по-іншому. Однак зробленого не повертаєш, і вам доведеться жити з тим, що є. Тим більше, що це виявиться не так і складно, як вам могло здатися спочатку.

Рак
22.06 – 22.07

Нарешті ви побачите справжнє обличчя своєї половинки! Не тому, що вона раптом відклеїть вії або забуде одягнути перуку. Просто сьогодні вона поведеться так, як поводиться зазвичай, не при вас. Ось і оцініть: потрібна вам така людина поруч або варто пошукати когось іншого.

Лев
23.07 – 22.08

Від вас можуть вимагати серйозної жертви. Можливо, ви готові на цей крок і вже зовсім зважилися зробити його — стривайте. Ви дійсно впевнені, що гра коштує свічок?

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вгадати ваше найзаповітніше бажання і тим більше його виконати. Однак якщо в нього це все ж таки вийде, він зробить вас найщасливішим жителем цієї маленької блакитної планети. Може, варто все ж таки трохи йому натякнути на правильну відповідь?

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко змиритися зі своєю роллю у вашому житті, тому вона активно намагатиметься тим чи іншим чином її змінити. Зірки рекомендують підіграти йому або піти назустріч у його бажаннях, бо інакше наслідки можуть стати воістину жахливими.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Якщо сьогодні вам поступилися місцем у громадському транспорті, не поспішайте сумувати з приводу свого віку. Швидше за все, причиною цього прояву уваги стали ваша привабливість і бажання того, хто поступився познайомитися з вами ближче. До речі, такий спосіб знайомства можна взяти до уваги.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня вам варто беззаперечно слухатися вашу кохану людину. Іноді навіть абсурду. Свою власну логіку краще не включати зовсім: спробуйте себе в ролі слухняної ляльки в його руках. Це покаже вам, наскільки на нього можна покластися і наскільки правильно він може вести вас життям.

Козоріг
22.12 – 20.01

Постарайтеся сьогодні реагувати максимально швидко та адекватно на будь-яке слово вашої коханої людини, на будь-який її жест чи знак. Від швидкості вашої реакції залежатиме ваш спільний добробут хоча б цього дня. Можливо, і кілька наступних.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина зустріне старих знайомих чи тих, з ким давно хотіла поспілкуватися. На хвилі емоцій, що захлеснули його, йому може не вистачити часу і сил для того, щоб повноцінно поспілкуватися з вами. Спробуйте стати на його місце і зрозуміти, що він відчуває. І пробачити.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині захочеться стати вашою дороговказом, єдиною, незамінною і необхідною. Не можна сказати, що вас так потішить це його бажання, однак і в ньому є свої привабливі моменти, які ви неодмінно знайдете, якщо дуже цього захочете.

You cannot copy content of this page