fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні вам варто придбати щось, що вас об’єднуватиме. Наприклад, одну простору сорочку на двох, щоб носити по черзі. Або прикраса на шию, що складається з двох половинок: одну половинку носить, інший – іншу. Зрештою, настав час вашому тандему придумати якусь символіку, одну на двох.

Телець – Сьогодні намагайтеся чинити з вашою коханою людиною так само, як ви хотіли б, щоб вона вчинила з вами. Швидше за все, саме в цей день подібна система віддзеркалення спрацює якнайкраще, і ви переконаєтеся в ефективності схеми «ти мені – я тобі».

Близнюки – Допоможіть вашій коханій людині у її справах, навіть якщо вона про це не просить. Звичайно, не варто відсувати його від робочого місця та виконувати всю його роботу самостійно. Але якщо раптом ви дізнаєтеся таку інформацію, яка була б для нього корисною (а сьогодні ймовірність цього досить велика), варто негайно все розповісти йому. Вам будуть вдячні.

Рак – Ефективність досягається розподілом праці. Якщо ви здатні щось робити швидко і добре, візьміть на себе саме цю частину роботи. Не варто завантажувати нею решту членів сімейства та ще й підганяти їх, демонструючи невдоволення їхніми результатами. Нехай вони займуться тим, що краще їм вдається.

Лев – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто підлаштуватися під ваш ритм. Тому часом він здійснюватиме непередбачувані та незрозумілі вчинки, які можуть вас дратувати. Чи не піддавайтеся провокаціям цього чорного почуття, не йдіть у нього на поводі. Будьте толерантними.

Діва – Гумор вашої коханої людини буде дуже своєрідним. Не бійтеся, це не назавжди, це просто день такий невдалий видався. Втім, якщо для вас він цілком вдалий, можете радісно сміятися та посміхатися – тоді у вашому спільному житті буде ще багато таких днів.

Терези – Сьогодні ви намагатиметеся справити на вашу кохану людину та її родичів найсприятливіше враження, і у вас це вийде. Головне, докласти до цього максимум зусиль, поводитися природно і весь час щиро посміхатися. А решта – справа часу та техніки.

Скорпіон – Сьогодні на вас чекає приємна звістка від вашої коханої людини. Настільки приємне, що вам захочеться обійняти його міцно і нікуди не відпускати, бажано ніколи. Тільки не задушіть ненароком хорошу людину: вона вам ще знадобиться. Хоч би як гонець.

Стрілець – У цей день ви відчуєте себе терплячим батьком нетямущої трирічної дитини, яка вважає себе самостійною, але насправді без вас і кроку зробити не може. У ролі дитини виступатиме, природно, ваша кохана людина. Завдання два: не дати йому впасти і вдати, що це цілком і повністю його заслуга.

Козеріг – Як вийде з уроками цього дня, зіркам не відомо, а ось зміни точно будуть. Невеликі і незначні, але все ж таки. І в особистому житті зокрема. Втім, зміни – не зради, хоч слова й однокорінні, і це не може не тішити. Не бійтеся, нічого страшного найвищими силами на сьогодні не заплановано!

Водолій – Сьогодні стосунки з вашою коханою людиною повністю і повністю залежатимуть від вашого зовнішнього вигляду. Варто виглядати яскраво та екстравагантно, акуратно та стильно. Навіть якщо ви займаєтеся генеральним прибиранням квартири, одягніть святкову футболку та парадні тренувальні штани.

Риби – У цей день вашій коханій людині буде непросто зрозуміти і прийняти той факт, що крім неї у вашому житті є ще якісь близькі та дорогі вам люди. Що ж, доведеться йому з цим змиритися, особливо якщо вони не складають йому прямої конкуренції і не претендують на вашу руку та серце.

You cannot copy content of this page