fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Зіркам важко наперед припустити, що з вами станеться цього дня. Тому якщо ви хочете, щоб вони вам допомогли, вийдіть з вашою половинкою увечері просто неба і підніміть на них очі. Потрібне рішення спаде на думку саме по собі. несподіване, але єдине правильне.

Телець
21.04 – 20.05

Ви бажаєте з головою поринути в роботу, віддавши перевагу професійним інтересам сімейним? Будьте уважні! Не приділивши сьогодні сім’ї достатньої уваги, ви ризикуєте викликати невдоволення домочадців, яке може висловитися дуже бурхливо. Тим більше що стахановський працю ваш сьогодні особливо оцінений не буде.

Близнюки
21.05 – 21.06

Усі люди різні, і в кожного своє поняття норми. Сьогодні вам як ніколи знадобиться це знання, тому що в іншому випадку роздратування з приводу того, що ваша кохана людина робить щось не так, та й взагалі якийсь не такий, як потрібно і як правильно, не уникнути.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде важко зрозуміти ваші наміри та бажання, навіть якщо вона докладе до цього максимум зусиль. Тому вам доведеться все йому пояснювати, тлумачити та розповідати, причому не по одному разу. Будьте терпімі до чужих недоліків.

Лев
23.07 – 22.08

Леви сьогодні, мабуть, усвідомлюють сьогодні на власному досвіді, що таке повний хаос і моторошна плутанина. Не виключено, що в будинку обвалиться книжкова полиця чи прорве водогін. Про всяк випадок перевірте цілісність кранів і сполучних муфт і добре доглядайте за дітьми і свійськими тваринами – як би чого не наробили.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам дуже захочеться поскаржитися вашій коханій людині на несправедливість долі до вас, проте навряд чи вона зрозуміє вашу смуток у повному обсязі і зможе вас втішити належним чином. Можливо, варто спробувати впоратися з усім самостійно?

Терези
24.09 – 23.10

Самотність у натовпі – це про вас. Навіть поруч із коханою людиною ви почуватиметеся незрозумілою і нікому не потрібною. Постарайтеся не демонструвати вашій половинці ваші настрої: вона може вирішити, що все через неї і засмутитися. А вона ні в чому не винна.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що ви від неї чекаєте і, головне, навіщо. Тому що ваші очікування, на його думку, будуть більш ніж нелогічними, необґрунтованими і незрозумілими. Що з цього вийде, зірки не кажуть. Доведеться розбиратися самостійно.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні у ваші відносини втрутиться третя особа, набагато старша за вас. Можливо, це буде хтось із ваших батьків чи родичів. Вони навчатимуть вас жити та активно критикувати той спосіб життя, який ви ведете. Ще й ваш вибір коханої людини можуть не схвалити. Наберіться терпіння.

Козеріг
22.12 – 20.01

У цей день ваша кохана людина може вас розчарувати, причому сама того не усвідомлюючи. Найкращим варіантом поведінки для вас було б одразу повідомити його про причину вашого невдоволення, щоб він зміг оперативно зробити правильні висновки та виправитися.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам варто передбачити якнайбільше ймовірностей розвитку тієї чи іншої події – і запобігти негативним наслідкам до того, як вони наступлять безпосередньо на вас і вашу кохану людину. Вашій половинці вирішення такого завдання буде не під силу.

Риби
19.02 – 20.03

Цього дня ви намагатиметеся пояснити собі всі ті проблеми, які відбуваються у вашому особистому житті, погляду розуму, тобто логічно. І абсолютно забудете про те, що тут першу скрипку грає все ж таки серце. Дослухайтеся до його голосу. Саме цей голос підкаже вам правильне рішення.

You cannot copy content of this page