fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 січня 2022 року

Овен

Цього дня для вас головне – не забути про ту мету, до якої ви йдете разом із вашою коханою людиною. Велика небезпека збитися з наміченого курсу і заблукати у трьох соснах, а потім і один одного розгубити. Будьте обережні, йдіть прямо і тримайтеся за руки.

Телець

Чи подобаються вам його манери, або вас занадто дратує, що він їсть у ліжку або занадто довго читає в туалеті і ви віддали б перевагу, щоб все було навпаки?

Близнюки

Сьогодні вам варто вирішувати усі ваші проблеми у міру надходження. А значить, доведеться щоразу приймати вірні рішення, часто навіть без чиєїсь підтримки. Однак у результаті у вас має все вийти, і ваша кохана людина буде більш ніж задоволена результатом.

Рак

У цей день вас буде дуже легко збентежити. Цілком можливо, вас ображатиме і зачіпатиме цей факт, тому вашій половинці доведеться нелегко: у неї як ні в кого іншого виходитиме вганяти вас у фарбу. Краще якщо ви одразу поясните причину вашого невдоволення: тоді вона намагатиметься тримати себе в руках.

Лев

Сьогодні для вас дуже важливо розставити для себе всі пріоритети та включити в побудовану ієрархію вашої коханої людини. На якому б місці він не був, важливо, щоб цю його позицію не змогли змінити жодних обставин. Надійність і стабільність понад усе.

Діва

Присвятіть день спільним прогулянкам. По-перше, ходіння в ногу допомагає краще розуміти та відчувати одне одного – психологами доведено. Це означає, що, по-перше, ви зможете вирішити всі ваші проблеми, якщо такі, звісно, ​​є. А по-друге, гуляти взагалі корисно для здоров’я.

Терези

Терезам нині набагато краще було б жувати, ніж говорити. Але ж неодмінно знайдуться ті, хто заявить про свою дієту, їсти відмовиться і набалакає такого… Будьте обережні, навіть якщо вам не хочеться їсти – не кривдіть тих, хто хотів вам догодити. Особливо часто жертвами вашої нестримності ставатимуть мами та бабусі.

Скорпіон

Сьогодні ви відчуєте себе справжнісіньким героєм, який здатний здійснити справжнісінький подвиг в ім’я справжнісінького кохання. А в тому, що ваша любов справжнісінька, вам сумніватися не варто, особливо після того, чого ви досягли цього дивовижного дня.

Стрілець

У Стрільців сьогодні, мабуть, можуть виникнути якісь дрібні проблеми. Або проблеми з кимось дрібним, можливо, з дітьми, якщо такі є. Намагайтеся не вступати в суперечки з ними – ви напевно програєте словесну битву.

Козоріг

Сьогодні у вас не вистачатиме часу на сім’ю, особисте життя і все, що стосується вашого душевного здоров’я та рівноваги. Постарайтеся все ж таки хоча б кілька годин на це знайти, інакше найближчим часом витрачати сили буде нема на кого.

Водолій

Сьогодні вам варто подумати гарненько, щоб придумати по-справжньому цікаву пригоду для вас та вашої коханої людини. Бо йому дуже набридне одноманітність ваших з ним стосунків. Розвага може бути будь-якою: від самого безневинного до відверто небезпечного. Аби вам сподобалося.

Риби

Сьогодні вам доведеться довго і ретельно відігрівати вашу кохану людину від холоду, який оселиться в його душі через якісь негаразди в його житті: сварок, невдач, образ, нерозуміння. І якщо ви захочете його відігріти – у вас це обов’язково вийде.