fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 січня 2023 року

Овен – Нині – свято для Овнів творчих професій. Вашу працю гідно оцінять, ви можете заробити славу, гроші, а може – і те, і інше. Що ж, солідному гонорару слід знайти гідне застосування – і обмивати його не можна без участі членів сім’ї. До речі, зірки рекомендують цим свою увагу до сім’ї не обмежувати.

Телець – Навіть якщо ви досі не вірили ніколи в кохання з першого погляду, сьогодні в неї повірити доведеться, бо станеться вона саме з вами. Чи то закохаєтеся ви, чи то закохаються в вас, але в будь-якому випадку логічного пояснення почуттям, що раптово спалахнули, дати не зможе ніхто.

Близнюки – Близнюки, якщо ваш обранець – Діва, Близнюки чи Риби, сьогодні ваш день у сімейному та особистому плані складеться досить вдало. Якщо він іншого знака Зодіаку, тоді зірки радять вам прислухатися до його потреб та потреб. Однак не забувайте і про свої насущні бажання, інакше швидке настання депресії неминуче!

Рак – Сьогодні для налагодження стосунків найкраще подарувати щось зроблене своїми руками. Звичайно, за один день зв’язати светр або змайструвати шафу ви не встигнете. Спробуйте щось менш трудомістке, на зразок картинки чи диска. Робота над ними займе не більше години, а насолоди обидві сторони отримають… не перерахувати!

Лев – Сьогодні ваші стосунки з вашою коханою людиною нагадуватимуть маленький вогник: він грітиме ледь-ледь, але якщо засунути в нього руки – обпалить. Його може задути будь-який порив вітру, але він може стати причиною справжньої пожежі. Все залежить лише від вашої турботи.

Діва – Сьогодні зірки наполегливо рекомендують сплести почуття та музику. Скажімо, послухати ту пісню, яка асоціюється у вас із днем знайомства з коханою людиною. Можливо, її ви слухали того дня або в той час, а може, в ній просто співається про вас. Це дозволить освіжити в пам’яті перші почуття і по-новому поглянути на ваші нинішні відносини.

Терези – Сьогодні навіть зірки будуть заздрити вашому щастю. Давно вони в жодній парі не бачили такої рідкісної гармонії. І сварки цієї гармонії не перешкода: ви дуже добре і швидко звертатимете їх жартома. Втім, сварок цього дня не повинно бути: лише посмішки, сміх та ніжність, у величезних кількостях.

Скорпіон – Сьогодні зірки рекомендують у складну хвилину радитися з вашою коханою людиною зі спірних питань і приймати рішення лише після того, як отримаєте її на те схвалення. Рішення, прийняті поодинці, з високою ймовірністю, не виявляться правильними. На жаль.

Стрілець – Сьогодні вам буде світло і тепло просто тому, що в цьому світі є людина, яку ви любите. Не має значення, чи відповідають вам взаємністю – просто ви проживете цей день почуттям. А більшого й не потрібне.

Козеріг – Сьогодні ваша кохана людина поставить перед вами досить складне завдання, яке вам доведеться дуже оперативно вирішити, щоб не впасти в його очах і не стати менш геніальним та незамінним. Якщо ви помилитеся – не біда. Головне – швидкість, оперативність та адекватність.

Водолій – Не проґавте унікальний шанс! Цього дня серед ваших друзів і людей, яких ви знаєте трохи більше тисячі років, ви можете розглянути людину, призначену вам – вашу другу половинку! Головне – не помилитися, не прийняти бажане за дійсне і не пройти повз щастя!

Риби – Сьогодні ваша колишня кохана людина допоможе вам налагодити стосунки з нинішнім: дасть пораду, морально підтримає чи втішить у скрутну хвилину. Тільки не варто надто сподіватися на його допомогу: йому, можливо, боляче допомагати вам у такій делікатній справі, бо його любов до вас ще не минула.

You cannot copy content of this page