fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 травня 2022 року

Овен
Сьогодні вам не варто надто часто згадувати минуле і ваші попередні стосунки, оскільки ці спогади лише завадять вам будувати ваше сьогодення та майбутнє разом з вашою людиною, яка нині любить і кохає. Залиште спогади більш стійкий період.

Телець
Сьогодні ваша кохана людина буде вкрай рухливою і цим дуже вам нагадуватиме ртуть. Ні на секунду не зможе він сісти спокійно, і вам постійно доведеться за ним бігти, десь його ловити і чогось наздоганяти. «Вона як метеор майне і пропадає, навіть рок-н-рол за нею не встигає», – співав колись гурт «Секрет» про вашу половинку.

Близнюки
Сьогодні вашій коханій людині буде не під силу вирішити якусь вашу проблему. Добре, якщо він чесно відмовиться від її вирішення самостійно. Якщо ж ні – вам доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб умовити його не братися не за свою справу.

Рак
Не соромтеся своїх почуттів! Якщо любите, сміливо говоріть про це, а ще краще – співайте, кричіть! Можете послухатися поради Олега Мітяєва і написати під заповітними вікнами «З доброго ранку, кохана» Або «коханий» – на ваш розсуд. Сьогодні все це не лише можна, а й потрібне.

Лев
Сьогодні вашій коханій людині буде важливо поспати довше, тому якщо ви побачите, що вона віддається цьому священному процесу, ні в якому разі його не будіть, не відволікайте і не заважайте їй. Інакше на вас можуть дуже образитися, серйозно та надовго.

Діва
Сьогодні вам треба буде, щоби вас пошкодували. А до кого ще звернутися за жалістю, якщо не до коханої людини? Однак якщо у коханої людини у цей день неприємності, краще про свої біди забути та інтенсивно почати допомагати їй. Тоді вам точно не до смутку буде.

Терези
Сьогодні вам здасться, що ваша кохана людина вас зовсім не розуміє і, більше того, розуміти зовсім не хоче. Вам варто задуматися про те, наскільки доступно і популярно ви йому все пояснюєте і чи ви його розумієте самі. Може ви не хочете прислухатися до того, що він вам каже?

Скорпіон
У цей день ви будете загадковими і незбагненними як для вашої коханої людини, так і для оточуючих. Ваша поведінка буде настільки непередбачуваною, а мотиви – настільки неясними, що близькі вам люди будуть губитися у здогадах та домислах. І зовсім не факт, що зможуть правильно домислити.

Стрілець
Сьогодні вам буде сумно згадувати про щось, що стосується вашої коханої людини, але не того, якою вона стала, а того, якою вона була на самому початку ваших з ним близьких стосунків. Вам буде дуже прикро, що того чоловіка вже не повернеш. Що ж, зате у вас є змінений та покращений варіант.

Козеріг
Сьогодні для налагодження стосунків найкраще подарувати щось зроблене своїми руками. Звичайно, за один день зв’язати светр або змайструвати шафу ви не встигнете. Спробуйте щось менш трудомістке, на зразок картинки чи диска. Робота над ними займе не більше години, а насолоди обидві сторони отримають… не перерахувати!

Водолій
Сьогодні ваша кохана людина явно щось приховуватиме від вас, що вам, природно, не категорично не сподобається. Однак не поспішайте робити далекосяжні висновки. Можливо, вам справді краще не знати, про що вам не говорять? Багато знань – багато бід…

Риби
Сьогодні ви почуватиметеся значно старшим за свій вік. Може, тому що ваша кохана людина раптово впаде в дитинство, і вам доведеться нести за її життя та здоров’я повну відповідальність? Або тому що саме на ваші плечі ляже вирішення проблем вашого тандему?

You cannot copy content of this page