fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Весела музика, що грає в барі неподалік, може зовсім збити вас з думки і виявитися настільки привабливою, що ви забудете про все інше. Загалом Овни, швидше за все, додому заявляться пізно і з малозрозумілим поясненням затримки. Що на вас чекає у відповідь? А це вже кого як…

Телець
21.04 – 20.05

Шлях до серця коханої людини лежить через шлунок. Не завжди, але цього дня точно. Тому приготуйте для улюбленого шлунка щось особливо смачне. Заодно і самі поїдіть досхочу: щасливі очі вашої половинки зроблять ваш апетит ще приємнішим.

Близнюки
21.05 – 21.06

Постарайтеся сьогодні бути максимально чесною з вашою коханою людиною. Відповідати йому взаємністю, розповідати себе максимально і повно, прямо відповідати на поставлені їм питання. Це дозволить вам уникнути багатьох можливих сварок та взаєморозуміння.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде приносити задоволення слухати музику, яка з тих чи інших причин не подобається вам, що цілком може викликати ваше роздратування або просто невдоволення. Попросіть його вдягнути навушники та зробити тихіше – і інцидент буде вичерпаний.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина виявить чудеса чуйності, такту та розуміння. Ви навіть здивуєтеся, коли дізнаєтеся, як тонко він може відчувати кожен рух вашої душі. І де ці його таланти були раніше? Тільки не псуйте собі настрій цими невеселими думками.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам варто поговорити з вашою коханою людиною про все і відверто, не соромлячись виразів і грубих слів. Головне, щоб ви зрозуміли одне одного і дійшли консенсусу. Але в процесі важливо не образитися самому і не образити свого ближнього, інакше все буде даремно.

Терези
24.09 – 23.10

Цього дня у вашої половинки буде важлива новина. Вона стосуватиметься безпосередньо ваших відносин. Швидше за все, вона буде приємною, хоча зірки, зрозуміло, вам радять про всяк випадок приготуватися до неприємностей. Тоді від кращого можна буде отримати значно більше задоволення.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день вас мучитимуть досить сильні душевні болі, і найкращим лікарем виявиться ваша кохана людина. Саме він найточніше поставить діагноз, випише найправильніші і необхідні ліки, проведе приголомшливий курс лікування. Вже завтра будете здорові!

Стрілець
23.11 – 21.12

Ваш сьогоднішній стан зможе якнайкраще зрозуміти школяр, для якого закінчився час нескінченних домашніх завдань, перевірочних та контрольних – і почалася пора канікул. Або птах, який раптом згадав, що вміє літати – і полетів. І все це через кохання!

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині захочеться нагадати вам якусь історію з вашого спільного минулого, щоб наново пережити її разом. Якщо ви не схильні до ностальгії, а таке може статися, постарайтеся ввічливо покидати і тактовно переведіть розмову на іншу тему.

Водолій
21.01 – 18.02

Якщо хтось, хто вам подобався, вибрав не вас (а сьогодні велика ймовірність такого вибору) – не засмучуйтесь. Як то кажуть, «якщо до іншого йде наречена – то невідомо кому пощастило». Спробуйте подивитись оптимістично: більше вам все одно нічого не залишається.

Риби
19.02 – 20.03

Не будьте надто вимогливими до вашої коханої людини. Можливо, він приділяє вам недостатньо часу не тому, що йому цієї уваги вам шкода, а тому, що в нього просто ні на що не вистачає часу. Дайте йому трохи прийти до тями. Вже завтра все буде краще.

You cannot copy content of this page