fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобляться ваша допомога та підтримка, причому не так фізична, як моральна. Будьте поряд. Допоможіть словом, посмішкою, поглядом, лагідним дотиком. Нехай це стане запорукою вашого довгого спільного майбутнього.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваша половинка намагатиметься вирішити все за вас. І в неї це буде з успіхом виходити. Якщо, звичайно, ви надасте їй таку можливість. Якщо ж ви хочете продемонструвати собі та оточуючим свою самостійність, то краще відразу сказати коханій людині: «Ні!» Щоб він навіть і не починав щось робити за вас, інакше не зупинити буде.

Близнюки
21.05 – 21.06

Навіть якщо вашої коханої людини сьогодні не буде поряд з вами, зірки радять продовжувати радіти життю та отримувати задоволення від кожної її хвилини. Навряд чи вашій половинці так сподобається, якщо в її відсутність ви будете ходити похмуріше хмари. Ось і не варто її засмучувати.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що ж ви хочете сказати тією чи іншою своєю дією, тому вона трактуватиме їх якось по-своєму і робитиме з них свої, дуже дивні та своєрідні висновки. Намагайтеся зрозуміти, що за ними стоїть, і як з цим боротися.

Лев
23.07 – 22.08

Цього дня ваша кохана людина чимось вас злякає. Причому, мабуть, досить сильно. Втім, велика ймовірність і того, що він так жартує, дещо своєрідно. Тому, якщо переконаєтеся, що нічого страшного насправді не сталося, не застосуйте показати йому ваше невдоволення.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині захочеться вас частіше обіймати, притискати до себе і говорити вам ласкаві слова. І чим більше цих слів вас потішить, тим краще буде йому. Тому навіть якщо ви хочете посидіти в тиші та самоті, активно і напоказ радійте.

Терези
24.09 – 23.10

Найстрашніше, що ви можете сьогодні зробити – це нічого не робити. Що завгодно, тільки не бездіяльність. Інакше вас подолають різноманітні думки про вашу кохану людину та взаємини з нею, причому не найприємнішого характеру. До конструктивного висновку все одно не прийдете, а розчаруватися серйозно можете. Вам це не потрібно…

Скорпіон
24.10 – 22.11

Навіть різні люди можуть ужитися разом, якщо обидва цього хочуть. Сьогодні вам необхідно цілий день повторювати цю мантру – надвечір подіє. Вам дорогі ваші стосунки? Тож докладіть максимум зусиль для того, щоб їх зберегти!

Стрілець
23.11 – 21.12

Усі проблеми, які є у вашому тандемі, є не більш ніж плодом вашої фантазії. Це не означає, що їх зовсім немає. Цілком можливо, що ви просто робите з мухи слона, а слона, навпаки, перетворюєте на муху. Сьогодні зірки бажають вам адекватного сприйняття дійсності.

Козеріг
22.12 – 20.01

Не варто пред’являти вашій половинці настільки жорстких вимог щодо її поведінки, стилю одягатися, розмовляти чи жити. Зрештою, якщо ви любите цю людину, значить ви любите її цілком, з усіма достоїнствами і недоліками. В іншому випадку варто задуматися про правомірність слова “люблю”.

Водолій
21.01 – 18.02

У цей день ви зрозумієте, що вашій коханій людині можна довіряти, причому навіть більше, ніж ви в принципі вважаєте за можливе і допустиме. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ця довіра збереглася на якомога триваліший термін. Від вас залежить справді багато.

Риби
19.02 – 20.03

Не соромтеся сьогодні зробити комплімент представнику протилежної статі, що сподобався вам, або посміхнутися у відповідь на чиюсь посмішку. Всі ці невигадливі дії можуть принести багаті плоди.