fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні у вас на душі схреститься ціла зграя дуже кігтистих кішок, які ні на секунду не дадуть вам порадіти принад і радощів цього життя. Швидше за все, виною тому буде дивна поведінка вашої коханої людини – і вашим завданням пояснить собі причину її дій.

Телець

Сьогодні вам не вистачатиме уваги з боку вашої коханої людини. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб цей брак уваги відчувався їм якнайменше. Інакше вам доведеться весь день витратити на те, щоб його втішити і переконати у вашій до нього щирій прихильності.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вирішити, чого їй потрібно від ваших стосунків і чи потрібні йому близькі стосунки з вами в принципі. Його рішення повністю і повністю залежатиме від вашої поведінки і ступеня її адекватності. Постарайтеся, щоб усе було у найкращому вигляді!

Рак

Сьогодні ви будете спокійні та розважливі. Навіть, мабуть, надто. До речі, кохання та розумність не дуже поєднуються, тому ваша половинка не буде у захваті від змін, що відбулися з вами цього дня. Постарайтеся зберегти собі хоча б краплину свого звичайного безумства.

Лев

Сьогодні вам буде досить важко зважитися на якийсь крок, який глобально змінить ваше особисте життя, так само як і особисте життя вашої коханої людини. У будь-якому випадку, зробити це доведеться хоча б тому, що інакше ваші з ним стосунки можуть перетворитися на досить сумний вид болото.

Діва

Сьогодні ваше особисте щастя якимось чином пов’язане з вогнем. Можливо, звичайно, ви обпалитеся, і в лікуванні опіку вам допоможе той, хто назавжди западе у ваше серце, але більш ймовірно, що найбільш приємним для вас буде вечір, проведений перед каміном. Або багаттям. Організувати попрацюйте самі.

Терези

Поменше думайте – нині це може призвести до дуже сумних наслідків, тому що думати ви будете переважно моторошні дурниці. Найпопулярнішою думкою обіцяє бути класичне «мене ніхто не любить», за нею — всілякі варіації на тему зради.

Скорпіон

У цей день вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, чому ви робите саме таким чином. Найчастіше ваша поведінка суперечитиме його логіці, що викликатиме в його душі неприйняття та несхвалення. Намагайтеся дохідливо пояснити йому всі мотиви вашої поведінки.

Стрілець

Сьогодні ваша кохана людина ретельно продумає модель своєї поведінки по відношенню до вас, тому не варто навіть намагатися повернути сценарій у той бік, який буде вигідним вам. Швидше за все, ви даремно витратите час і нерви – і його засмутите без міри. Гра не варта свічок.

Козоріг

Те, що ще місяць тому викликало у вас складнощі, зараз дається вам із легкістю і навіть із задоволенням. У цьому чимала заслуга вашої коханої людини, навіть якщо вона цього й не усвідомлює. Зірки не закликають вас дякувати вашій половинці. Досить просто визнати, що це справжній скарб, і почати ставитись до нього відповідно. Або продовжити.

Водолій

Самота – це коли є телефон, а дзвонить будильник. Сьогодні, на жаль, доведеться усвідомити всю глибину цієї фрази. Ваша половинка буде надто зайнята для того, щоб приділити вам достатньо уваги. Спробуйте отримати з вільного від неї дня максимум користі! У вас стільки незроблених справ!

Риби

Зайвий оптимізм може усунути близьких вам людей. Тому не варто на всі їхні фрази про те, як їм погано, безапеляційно заявляти, що життя прекрасне. Краще спочатку вникніть у їхні проблеми, або хоча б вдайте, що вникаєте. А потім про прекрасність життя розкажете аргументовано.

You cannot copy content of this page