fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 грудня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 грудня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина не зможе скористатися тими благами, які ви їй надасте вдосталь, тому вам доведеться або активно їй у цьому допомогти, або зовсім нічого не надавати, бо навіщо віддавати те, що взяти все одно ніколи не зможуть.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні можете тонко натякнути вашій коханій людині на те, щоб ви хотіли отримати в подарунок або як він вам може принести задоволення. Тільки дуже тонко та максимально непомітно, щоб він згодом вирішив, що це його ідея. Так він охочіше зробить все на вашу думку.

Близнюки
21.05 – 21.06

А ви впевнені, що вам потрібна повна взаємність від цієї людини? Що ви хочете до нього відчувати, що він відчуває до вас? І що вам так уже потрібні його теплі почуття? Сьогодні над цими питаннями варто ретельно задуматися: це не марна цікавість, а принципові моменти.

Рак
22.06 – 22.07

Всі ми грішні, але, з іншого боку, не погрішиш – не покаєшся, а не покаєшся – не врятуєшся. У вас є, що розповісти коханій людині в розрахунку на її прощення? Мабуть, варто зробити це саме сьогодні – зірки обіцяють підходящий момент. Ваші слова не викличуть особливо бурхливої реакції, а вибачення сприймуть прихильно.

Лев
23.07 – 22.08

Львів сьогодні все буде чудово. Успіх у суспільстві буде гарантований. У будь-якому, в яке не потрапите. Тож має сенс намагатися потрапити до вищої. Але не намагайтеся негайно знайти там собі партію – швидше за все, нині з цього зовсім нічого не вийде. Блискайте незалежно.

Діва
23.08 – 23.09

Настав час задуматися про те, що ви ще не встигли зробити – і терміново почати це здійснювати. Складіть разом із вашою половинкою список задоволень, який ви хочете отримати від найближчих двох-трьох тижнів. І починайте втілювати його у життя.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ваша кохана людина буде говорити вам парадоксальні речі. Причому здебільшого себе. Можливо, на 90% така його поведінка буде продиктована тим, що він захоче вас шокувати, вразити, здивувати, звернути на себе вашу увагу. Але частка правди в його словах все ж таки буде.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Навіть якщо вам соромно в чомусь зізнатися вашій коханій людині, сьогодні це зробити все ж таки варто. Він вас швидше за все прийме, зрозуміє і пробачить, у вас з душі впаде досить відчутний камінь, та й стосунки стануть якось ближче, простіше і радісніше. Вам сподобається!

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ваша кохана людина відчуватиме не те, що вам здаватиметься ніби вона відчуває. Іншими словами, ви не знатимете, що саме він хоче сказати і зробити і чим обернеться для вас та чи інша ваша дія. Будьте обережні та передбачливі!

Козеріг
22.12 – 20.01

Ви думаєте, що ваша кохана людина ненабагато розумніша за вас і взагалі часом виявляє дивовижну недалекоглядність і некмітливість. Часом – можливо. Але не сьогодні. У цей день чекайте від нього такого вчинку, який докорінно переверне ваші уявлення про нього і змусить вас побачити його з іншого боку.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина захоче поділитися з вами якимись своїми проблемами та переживаннями, а вони вам, цілком можливо, будуть незрозумілі та нецікаві. Зірки, як водиться, рекомендують все ж таки вислухати все вам висловлене і взяти будь-яку участь долі вашої половинки.

Риби
19.02 – 20.03

Якщо вас заїли проблеми, про які ви не наважувалися поговорити зі своїми близькими, сьогодні слушний день, щоб відкрити свою душу. Ви зазнаєте полегшення. Не сумнівайтеся – вас обов’язково зрозуміють, а, можливо, поділяться доброю порадою.

Related Post

Чималий прогрес. Три знаки зодіаку, які будуть мати успіхи в кар’єрі цієї весниЧималий прогрес. Три знаки зодіаку, які будуть мати успіхи в кар’єрі цієї весни

Астрологи розповіли, яким знакам варто готуватися до приємних змін у новому сезоні. Початок нового сезону, а тим паче весни завжди дає це приємне відчуття нових початків і звершень, тож для

Гороскоп з 9 по 15 жовтня: у Раків ривок у кар’єрі, а у Терезів напруження пристрастейГороскоп з 9 по 15 жовтня: у Раків ривок у кар’єрі, а у Терезів напруження пристрастей

Розбір від астрологів для всіх представників сузір’їв на найближчі дні. У всіх представників знаків зодіаку настає період активного вияву творчого потенціалу. Згідно з гороскопом на тиждень з 2 по 8 жовтня

Загальний гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для кожного знака зодіакуЗагальний гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен – На цьому тижні вам необхідно твердо стати на ноги і постаратися менше залежати від інших. У четвер вас потішать новини в особистому житті. У суботу зірки пророкують вам тотальну