fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 липня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 липня 2022 року

Овен
Сьогодні вам варто звернути увагу на представника протилежної статі, чиє ім’я вам особливо до вподоби. Саме він зіграє важливу роль у вашому особистому житті як цього дня, так і в багато наступних. Головне – з ім’ям не помилитися, а решта додасться.

Телець
Сьогодні ви цілий день проведете у мріях про майбутнє. Хочеться вірити, що не про надто віддалене, бо жодних інших розваг світила поки що не обіцяють.

Близнюки
Сьогодні ви несподівано для себе можете закохатися в представника протилежної статі з сивиною у волоссі. Чомусь саме вона стане для вас визначальним фактором привабливості цієї людини. Що ж, можливо, крім сивини в нього знайдеться ще безліч інших переваг?

Рак
Намітьте сьогодні чітку лінію поведінки і слідуйте їй, попри що. Обставини можуть змусити вас змінити точку зору, проте спонтанно приймати рішення не варто. В іншому випадку ваші стосунки з вашою коханою людиною можуть ускладнитися і навіть вилитися в досить неприємний конфлікт.

Лев
Цього дня вашій коханій людині нелегко буде порозумітися з вами. Начебто говоритимете зрозумілими один одному словами, ось тільки стикуватися вони будуть якось незрозуміло, і комбінації виявляться недоступними для розуміння. Доведеться із цим щось робити. Може, перейти на мову жестів?

Діва
Цього дня вашій коханій людині не захочеться думати над тим, навіщо вона чинить тим чи іншим чином, перш ніж таки надійде. Прийде вам керувати його діями, тактовно натякати на необхідність зважити всі за і проти. Тільки не тисніть на нього.

Терези
Самотність у натовпі – це про вас. Навіть поруч із коханою людиною ви почуватиметеся незрозумілою і нікому не потрібною. Постарайтеся не показувати вашій половинці ваші настрої: вона може вирішити, що все через неї і засмутитися. А вона ні в чому не винна.

Скорпіон
Не варто сьогодні по десять разів повторювати вашій коханій людині одну й ту саму думку, навіть якщо вам здається, що в попередні дев’ять він не в повному обсязі відчув її глибину. Якщо він не все усвідомив, то від повторення ситуація не зміниться, а ось роздратування може значно зрости.

Стрілець
У цей день вашій коханій людині буде потрібна ваша допомога, і вам доведеться докласти всіх можливих і неможливих зусиль для того, щоб допомогти їй вибратися з того болота, в яке він ненароком потрапив. Так, нелегка це турбота – з болота тягнути бегемота, але вам вона по плечу.

Козоріг
Сьогодні вашій коханій людині не пощастить у чомусь дуже велико і відчутно, тому вона буде досить серйозно злитися на весь світ і на вас зокрема, оскільки ви є одним із найближчих йому представників цього світу. Намагайтеся перенести це мужньо.

Водолій
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що саме вона має зробити для того, щоб вам з нею було добре, тепло та затишно. Тому він намагатиметься чинити і так, і так, що спричинить безліч перешкодливих помилок з його боку і кілька розладів з вашого.

Риби
У цей день вам буде досить важко визначитися зі своїми почуттями щодо дорогої вам людини або того, хто претендує на це почесне звання. Якщо ви не знаєте твердо, яке ім’я дати процесу, що твориться у вас у душі, краще і не давайте. Нехай важче викристалізується.

You cannot copy content of this page