fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 листопада 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині буде ніколи вирішуватиме ваші проблеми, як морального характеру, так і всіх інших. Тому будьте готові до того, що вас не розумітимуть, вам не приділятимуть належної уваги та подібним діям. Побудьте самостійним.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина всерйоз замислиться над перспективністю ваших із нею відносин. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ця перспектива бачилася йому якомога райдужнішою, яскравішою і привабливішою. Інакше йому буде досить важко залишитися з вами.

Близнюки

Близнюки сьогодні, мабуть, усвідомлюють сьогодні на власному досвіді, що таке повний хаос і моторошна плутанина. Не виключено, що в будинку обвалиться книжкова полиця чи прорве водогін. Про всяк випадок перевірте цілісність кранів і сполучних муфт і добре доглядайте за дітьми і свійськими тваринами – як би чого не наробили.

Рак

Сьогодні збудуться всі ваші найсміливіші мрії та бажання, варто тільки повірити в це і дуже захотіти подібного результату подій. Тому зірки рекомендують побажати щось хороше в галузі особистого життя, тобто для себе і вашої коханої людини. І чекати, коли зірка впаде на долоню.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що саме ви хочете почути від неї у відповідь на те чи інше своє запитання. Постарайтеся пояснити все максимально зрозуміло та доступно – тільки в цьому випадку зірки можуть гарантувати вам нормальну та адекватну реакцію.

Діва

Якщо ви давно хотіли висловити вашій половинці все, що ви думаєте про неї, зробіть це сьогодні. Коли ж ще, як не нині? Однак від різких словоформ краще утриматися: цією олією кашу можна зіпсувати легко.

Терези

Сьогодні вам варто трошки побалувати себе. Або змусити вашу кохану людину зробити це за вас. Точніше, не змусити, а попросити чи натякнути, але так, щоб він відчув, що просто зобов’язаний виконати ваше бажання будь-що-будь. Побудьте трохи хитрим маніпулятором.

Скорпіон

Сьогодні ви дізнаєтеся, що ваша кохана людина не така оригінальна у своїх ідеях, висловлюваннях чи думках, як вам здавалося весь цей час. Виявляється, все це вже хтось думав, говорив чи писав до нього. Втім, від цього його думки менш цікавими не стали!

Стрілець

У цей день ваша кохана людина буде на вас психологічно тиснути і чинити опір. Однак ви з цим упораєтесь, якщо, звичайно, поставите перед собою таку мету. А якщо не поставите – будьте готові до того. Що ваша думка кардинально зміниться.

Козоріг

Сьогодні ваша кохана людина зробить, нарешті, те, чого ви так давно від неї чекали! Однак не поспішайте радіти: цілком можливо, ви пропустите цей момент через деякі досить смішні обставини. Тому постарайтеся перебувати поруч із вашою половинкою максимальну кількість часу.

Водолій

Цього дня зірки радять вам якнайбільше ходити пішки. Не тому, що це корисно для вашого здоров’я, хоча не варто, звичайно, і забувати про здоров’я. Просто саме під час пішої прогулянки ви можете зустріти когось, із ким захочеться піти разом.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині буде радісно від свідомості того, що ви в її житті є. Тому постарайтеся не розчарувати його і хоча б один день повністю відповідати тому ідеальному образу, який він для себе намалював. Нехай це буде нелегко.

You cannot copy content of this page