fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 лютого 2022 року

  • від

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні ви як ніколи відчуєте свою відповідальність за того, кого приручили – за вашу кохану людину. Вам захочеться обгородити його від усіх неприємностей, від усього чорного та злого, що є на цьому світі. Ваше бажання похвальне, проте не будьте надто нав’язливими у своїй турботі.

Телець

Сьогодні вам дуже хочеться скоріше перейти на нову стадію стосунків з вашою коханою людиною. Однак зірки поспішати не рекомендують: вашій половинці потрібен час, щоб зосередитись і зважитися на важливий та відповідальний крок.

Близнюки

Безумству хоробрих співаємо ми пісню! Йдеться про вашу половинку, яка незважаючи ні на що все ще залишається з вами поруч, продовжує йти з вами одним шляхом в одному напрямку. Це справді подвигу подібно: ви й самі відчуваєте, що сьогодні з вами особливо непросто.

Рак

Сьогодні що б не робила ваша кохана людина, вам здаватиметься, що дії її помилкові і можна було б зробити зовсім по-іншому. Однак йому це варто говорити тільки в дуже м’якій формі, тактовно і ненав’язливо, інакше сила протидії значно перевищуватиме силу дії.

Лев

Левам сьогодні небеса рекомендують зайнятися придбанням (або отриманням дар) братів наших менших на радість дітям. Адже маленький друг їх так потішить! Тільки зірки не рекомендують заводити великих тварин. Йдеться лише про рибки, хом’ячки, морські свинки або, в крайньому випадку, хвилясті папужки.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно переконати вас у тому, що ви потрібні їй такою, якою ви є, а не такою, якою хочете стати рано чи пізно, так чи інакше. Проте постарайтеся йому все ж таки повірити: вам же від цього легше буде жити.

Терези

У Терезів сьогодні, ймовірно, можуть виникнути якісь дрібні проблеми. Або проблеми з кимось дрібним, можливо, з дітьми, якщо такі є. Намагайтеся не вступати в суперечки з ними – ви напевно програєте словесну битву.

Скорпіон

Згадайте про їжачка і ведмежа, які так любили ночами сидіти і рахувати зірки: один праворуч від труби, другий ліворуч. Займіться цим ви. Зоряне небо дуже заспокоює, зближує та налаштовує на романтичні думки про прекрасне. З цією метою навіть похід у Планетарій підійде.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться вам нічого пояснювати, тому вам доведеться все додумувати самостійно. А додумувати доведеться чимало, бо фантазія у вас багата, а білих плям в історії ваших стосунків виявиться більш ніж достатньо. Головне, не йдіть у фантазію з головою.

Козоріг

Не так просто бути коханою людиною, як вам це здавалося раніше. Проте взявся за гуж – не кажи, що не дуж, доведеться вам нести цей хрест далі. Сьогодні він здасться вам особливо важким, але вже завтра ситуація перестане бути такою нестерпною. Потерпіть трохи.

Водолій

Ваші стосунки останнім часом нагадують прогулянки по лезу бритви із зав’язаними очима. Або гамлетівський вибір “бути чи не бути”. Сьогодні ви нарешті зможете відповісти на це питання із 99-відсотковою впевненістю. На жаль, сто відсотків вам ніхто гарантувати не зможе, тому деякі сумніви щодо правильності прийнятого рішення таки залишаться.

Риби

Сьогодні ваша кохана людина буде важко розуміти, що ви хочете їй сказати. Якоїсь миті він може навіть перестати уточнювати деталі та намагатися вникнути в суть, і тільки й буде, що всміхатися та кивати ввічливо. Намагайтеся цього не допустити в жодному разі.