fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 лютого 2023 року

Овен – Найкраще проведення часу для Овнів сьогодні – будувати грандіозні плани на майбутнє в компанії чоловіка. Тільки не перестарайтеся – купівля замку в Нормандії протягом найближчих півроку вам не загрожує, спочатку поверніть у банк кредит на покупку нової “Оки”. Однак реальні цілі, намічені вами сьогодні, можуть на здійснення.

Телець – Сьогодні ваша кохана людина напрочуд буде несприйнятлива до ваших жартів. Здається, почуття гумору йому відмовить геть-чисто, і все сказане вами він прийматиме за чисту монету. Не виключені образи та нерозуміння як результат подібного сприйняття.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, чому ви не хочете приділяти їй стільки уваги, скільки вона вважає за потрібне. Може, варто пояснити йому докладніше, який ваш розклад чи душевний стан, щоб його більше не дивували подібні речі?

Рак – Ви вперто не бажаєте бачити того, що відбувається прямо на ваших очах! Адже ситуація змінюється з кожним днем – а ви поводитеся так, ніби сьогодні так само, як було вчора. Можливо це спосіб захисної реакції. Проте все ж таки краще проаналізувати те, що відбувається, і щось зробити. Інакше наслідки можуть виявитися сумними.

Лев – У цей день постарайтеся бути уважними до проблем друзів вашої коханої людини. Цілком може статися так, що саме ви зможете їх вирішити. Друзі – це дуже дорогі для нього люди, і якщо ви станете ближчим до них, то і він вас цінуватиме значно більше і сильніше.

Діва – Сьогодні ваше особисте життя може опинитися під загрозою розвалу, причому причина буде неочевидною, або непрогнозованою. Це той самий випадок, коли не варто ходити поблизу будинків, побоюючись, що з даху може впасти цегла. Будьте максимально обачними.

Терези – Виконати обіцянку, яку ви дали вашій коханій людині зовсім недавно, зовсім не так важко, як вам здається. Навіть якщо воно здається вам нереалізованим, сьогодні вам удасться побачити цю проблему з іншого боку. В результаті вам вдасться зробити все навіть швидше, простіше і краще.

Скорпіон – Сьогодні ваш найкращий друг може дуже сильно змінити ваше ставлення до вашої коханої людини. Можливо, це відбудеться завдяки його фразі зі змістом «не подобається він мені», а може, й з якихось інших причин. Загалом сьогодні своє особисте життя з друзями краще не обговорювати.

Стрілець – Сьогодні ваша кохана людина почуватиметься втраченою і загнаною в кут. Причому в п’ятий, тобто йому самому не буде зрозуміло, що з ним, і куди котиться його світ. У ваших силах нормалізувати перебіг його життя, повернути його світові звичні фарби, а можливо – навіть зробити їх дещо світлішим і яскравішим.

Козеріг – Сьогодні у вашої коханої людини буде дуже багато справ, які поглинуть її з головою, і вам залишиться лише чекати терпляче, коли вони все-таки закінчаться. Однак той, хто шукає, завжди знаходить, а той, хто чекає, дочекається. Буде і на вашій вулиці свято, незабаром.

Водолій – Сьогодні ви зрозумієте, що любити можна не лише привабливого представника протилежної статі, а й просто людину, незалежно від її статевої приналежності. Головне для вас, зрозумівши це, спробувати втримати в собі це почуття і отримати максимум висновків і життєвого досвіду.

Риби – Повірте, вашій коханій людині є за що вас поважати. І якщо сьогодні ви помітите, що поваги в його стосунках до вас недостатньо, варто задуматися: чи ви себе неправильно подаєте, чи він – герой не вашого роману. Залежно від того, який висновок ви зробите, розвиватимуться подальші події у вашому житті.

You cannot copy content of this page