fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 серпня 2022 року

Овен

21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині захочеться бути з вами максимально чесною, відкритою і відвертою. Можливо, не все з того, що ви сьогодні дізнаєтесь, буде вам справді цікаво та приємно, але ваша половинка така, і нічого з цим не зробити. Хіба що змиритись.

Телець

21.04 – 20.05

Сьогодні ви будете дещо грубі з вашою коханою людиною, навіть якщо самі за собою не помічатимете цього. Втім, може, це в нього чутливість виявиться підвищеною? Так чи інакше, зірки рекомендують стежити за тим, що і як ви говорите.

Близнюки

21.05 – 21.06

Сьогодні в самий несподіваний момент, коли ви відчуватимете, що ваш будинок – ваша фортеця, вас можуть потривожити по невідкладній справі. Нічого не вдієш, долі доведеться підкоритися. Постарайтеся не забути сказати кілька слів, які вибачають сім’ї, з кола якої вам доведеться поспішно піти – вони-то не винні, що у вас раптом змінилися плани.

Рак

22.06 – 22.07

Ваше особисте життя сьогодні буде, ймовірно, ознаменовано кількома щасливими подіями. Наприклад, вам може зателефонувати партнер, який не зв’язувався з вами вже давно, адже ви так сумували за ним! Зірки радять вам зустрітися з ним сьогодні і провести кілька приємних годин подалі від вуличної метушні.

Лев

23.07 – 22.08

Сьогодні у вас при спілкуванні з вашою коханою людиною може виникнути низка проблем найрізноманітнішої якості та характеру. Не варто намагатися їх не помічати: все одно не вийде. Краще зустріти їх із відкритим забралом, на рівних, і тоді вони, можливо, відступляться, злякавшись вашої рішучості.

Діва

23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде сумно згадувати про щось, що стосується вашої коханої людини, але не того, якою вона стала, а того, якою вона була на самому початку ваших з нею близьких стосунків. Вам буде дуже прикро, що ту людину вже не повернеш. Що ж, зате у вас є змінений та покращений варіант.

Терези

24.09 – 23.10

Цього дня вам непросто буде привернути увагу вашої коханої людини до скромної персони. Він знаходитиме сотню інших привабливих об’єктів уваги, причому незалежно від вашої діяльності з перешкоджання цьому процесу.

Скорпіон

24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині доведеться попрацювати, щоб привернути до себе вашу увагу, бо завдання виявиться нелегким. Втім, він досить непогано вивчив ваші звички та уподобання, тому навряд чи проблем буде справді багато. Будьте готові до цього.

Стрілець

23.11 – 21.12

Стрільцям зірки категорично не радять читати домашнім нотації та влаштовувати дискусії на порожньому місці. Сперечайтеся з питань глобального характеру, дрібниці явно не варті того, щоб через них сваритися. Якщо ж ви продемонструєте завзятість і постійність у захисті своєї точки зору щодо питання, яке ніяк не можна назвати дурним – вас лише поважають.

Козеріг

22.12 – 20.01

Сьогодні зірки рекомендують вам згадати про ваші таланти та продемонструвати їх коханій людині. Можете йому присвятити вірш чи сонет, намалювати його гуашшю чи олівцем чи зліпити на його честь величезну скульптуру зі свіжоприготовленого пюре.

Водолій

21.01 – 18.02

Сьогодні з вами відбудеться важлива подія, яка вплине на ваше особисте життя. Головне, щоб ви правильно його оцінили і зробили з нього швидкі та єдино правильні висновки. Якщо раптом не вийде – попросіть когось допомогти вам.

Риби

19.02 – 20.03

Гарним людям – гарні стосунки! Сьогодні ви будете найкрасивішою парою – і не лише візуально. Подруги та друзі показуватимуть на вас пальцями і шепотітимуть своїм пасіям: «Ось бачиш, як буває… А у нас…» Продовжуйте бути взірцем для наслідування! Так тримати!

You cannot copy content of this page