fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 січня 2023 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться романтики. Тому зірки рекомендують вам згадати адресу магазину, де можна терміново замовити мільйон яскраво-червоних троянд або хоча б величезну плюшеву іграшку. Економним пропонується написати «З доброго ранку, кохана(мий)» під вікном предмета своєї пристрасті.

Телець – Всі ваші проблеми через те, що ви надто багато думаєте про них. Якби ви приділяли їм менше часу, вони були б і не проблемами зовсім, ви б їх навіть не помітили. А ви і самі хвилюєтеся, і вашу кохану людину переживати змушуєте. Адже все стосується безпосередньо його.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині не захочеться щось вам зайвий раз пояснювати. Простіше зробити все по-своєму, а далі дочекатися, коли ви погодитеся з неминучим. Якщо вас не влаштовує така постановка перед фактом, постарайтеся все ж таки вникнути відразу і без зволікання в пояснення вашої половинки.

Рак – Раки, ймовірно, планують сьогодні ввечері вихід із сім’єю в гості або на якийсь важливий та цікавий захід. Однак мріям не судилося здійснитися. Несподівані події можуть сплутати вам усі карти. Це може бути незапланований приїзд родичів, або відсутність у вашого партнера вихідного смокінгу.

Лев – Сьогодні зірки рекомендують вам спільно з вашою коханою людиною здійснити невелику прогулянку-подорож у якесь невідоме вам місце. Нехай вечір буде сповнений маленьких приємних відкриттів про те місце, де ви живете і великою радістю від спільно проведеного часу доби.

Діва – Цього дня вам буде нелегко змиритися з ситуацією, яка виникне у вашому особистому житті. Однак так чи інакше, зробити це доведеться хоча б для того, щоб рухатися далі дорогою ваших стосунків, якою б звивистою і вибоїстою вона не була.

Терези – Будьте обережні та запобігливі при спілкуванні з вашою коханою людиною. Йому сьогодні досить важко буде розуміти ваші жарти та підколи, та й взагалі всі ваші слова він сприйматиме буквально. Намагайтеся говорити йому лише те, що хочете сказати – не більше і не менше.

Скорпіон – Сьогодні на чільному місці буде ваша впевненість у собі. Якщо вам її бракуватиме, ваші стосунки з вашою коханою людиною можуть виявитися в стані дуже жалюгідному і заслуговує куди кращої долі. Втім, проблем із усвідомленням власного «я» у вас не повинно бути.

Стрілець – Фундаментальність будь-яких дій, що вживаються Стрільцями, сьогодні може виявитися каменем спотикання у відносинах із сім’єю. Вам намагатимуться пояснити, що цілком можна обмежитися тимчасовим рішенням, ви ж стоятимете на своєму. Навіть цікаво, що вийде – адже їх більше.

Козеріг – Навіть якщо ви любите якогось представника протилежної статі тільки як друга і навіть не думаєте про нього як про потенційну кохану людину, сьогодні подумати все ж таки варто. У всіх любові одне джерело і одна сутність, а значить, одна спокійно може перетекти в іншу.

Водолій – Сьогодні ваша кохана людина намагатиметься звернути на себе вашу увагу будь-якими доступними їй способами, від банальних скандалів до незвичайних сюрпризів, які будуть здатні розтопити серце навіть у істоти абсолютно безсердечної. Що ж чекає на вас?

Риби – Сон, який вам наснився цієї ночі, був промовистим. У ньому йшлося про те, що з вами відбудеться найближчим часом. Намагайтеся його згадати. А якщо не згадаєте – воно і на краще. Іноді майбутнього краще не знати: до поганого все одно не підготуєшся, а гарне може стати чудовим сюрпризом.

You cannot copy content of this page