fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 травня 2022 року

Овен
Сьогодні поведінка вашої коханої людини зовсім не буде схожою на святкову: вона постійно дратуватиметься, зриватиметься на вас через дрібниці і взагалі поводитиметься досить неадекватно. Можливо, він просто хвилюється перед зміною погоди?

Телець
Із вашим партнером відбувається щось дивне? Не приставайте до людини, захоче – сам розповість, а не захоче – нічого й випитувати, щасливіша вона від цього не стане. Просто зачекайте, саме розсмокчеться.

Близнюки
Не варто соромитися деяких своїх шкідливих звичок чи фізичних недоліків. Якщо це, звичайно, не звичка колупатися монтуванням у вусі співрозмовника або щось аналогічне. Будь-яка ваша незвичайна риса – це ваша родзинка, за яку, можливо, вас і любить ваша половинка! Сьогодні ви особливо виразно це відчуєте.

Рак
Сьогодні вашій коханій людині буде про що вам розповісти і чим із вами поділитися. Зірки рекомендують уважно прислухатися до того, що вам будуть говорити, і взяти до уваги отриману інформацію, тому що рано чи пізно вона вам обов’язково знадобиться.

Лев
Сьогодні ваша кохана людина буде досить важко сходитися з новими та цікавими чи потрібними вам людьми. Тому якщо ви планували цього дня якесь дуже важливе знайомство, краще його відкласти на невизначене майбутнє. Наприклад, наступні вихідні.

Діва
Сьогодні вам важко буде думати про когось або про щось крім вашого кохання та вашої коханої людини. Якими б не були ці думки, сумними чи радісними, постарайтеся від них відволіктися хоча б ненадовго, бо решті ваших обов’язків вони не сприятимуть. Скоріше навпаки.

Терези
Ви сьогодні будете тримати вашу половинку у суворості. Вас так востаннє виховували, коли вам було років зо три: це не чіпай, сюди не можна, так пристойні люди не поводяться. Навряд чи таке подобалося навіть у ранньому дитинстві. Адже ваша кохана людина вже давно не дитина… Не будьте такі суворі!

Скорпіон
Сьогодні ваша кохана людина буде важко розуміти ваші жарти. Йому на це знадобиться максимум зусиль і максимум бажання, а ні того, ні іншого в нього може і не виявитися. Намагайтеся зрозуміти це і не вимагати від нього неможливого або майже неможливого.

Стрілець
У цей день вам варто переконати вашу кохану людину в тому, що навіть якщо зараз все з рук геть погано, зовсім скоро настане світла смуга вашого життя, і ви згадуватимете цей період як страшний сон, який, на щастя, більше ніколи не повториться. Головне – вірте у це самі.

Козеріг
Сьогодні на вас чекає серія доленосних зустрічей, які можуть кардинально змінити ваше особисте життя, а можуть і не торкнутися його жодним чином. Найважливіше для вас – це не пропустити їх та адекватно на них зреагувати, а решта доля-фантазерка вирішить за вас.

Водолій
Сьогодні вашій коханій людині захочеться ненадовго зняти з себе рожеві окуляри та подивитися на вас неупередженим, не закоханим поглядом. Підійдіть до цього експерименту відповідально, тому що багато ваших недоліків можуть випливти назовні і дуже змінити ставлення до вас.

Риби
Рибам цей день краще провести вдома, із сім’єю та дітьми за переглядом телевізора. Особливо сприйнятливими сьогодні ви будете до науково-популярних передач, та й дітям корисно. Хоча це може породити в їхніх мізках цілу хмару питань із серії “чому?”, і вам доведеться витратити чимало часу на задоволення їхньої цікавості.

You cannot copy content of this page