fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 7 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви будете робити один необдуманий вчинок за іншим, ніж нескінченно здивуєте вашу кохану людину, яка звикла до вашої відносної розсудливості. Апогею його подив досягне в той момент, коли ви так само почнете вершити ваші з ним стосунки. Можливо, варто бути акуратніше?

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам потрібно бути дуже рішучою, сміливою та вольовою людиною, щоб побудувати своє особисте щастя. Це виявиться дуже непростим завданням, і вам доведеться докласти її вирішення дуже багато зусиль. Однак гра буде коштувати свічок на сто відсотків або навіть на сто п’ятдесят.

Близнюки
21.05 – 21.06

Ви сьогодні можете дізнатися про щось важливе, але інструкції щодо застосування цієї інформації вам ніхто не видасть. Доведеться думати, як нею розпорядитися самому. Успіхів!

Рак
22.06 – 22.07

Доведіть до логічного кінця всі починання, які ви робили у вашому особистому житті за останні кілька місяців. Сьогодні найбільш вдалий день для того, щоб поставити гарну точку наприкінці кількох шляхів і насолодитися творінням рук своїх. Воно буде коштувати того, щоб їм насолоджуватися.

Лев
23.07 – 22.08

Левам сьогодні можуть обережно натякнути, що у них з’явилися справжні роги, великі та гіллясті. Не вірте – вам заздрять. Не у кожного коханий такий гарний, щоб цікавити інших, а якщо вам таке кажуть, значить, ваша половинка – гарна. Це привід гордості.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваша половинка подарує вам подарунок дуже несподіваний і, можливо, навіть непотрібний. Не забудьте все ж таки їй подякувати, інакше вб’єте її бажання підносити вам сюрпризи на корені. Про те, що вам зовсім не потрібен розвідний ключ або що ви не їсте кремові тортики, ви розповісте їй якось потім.

Терези
24.09 – 23.10

У цей день ваша кохана людина вам довго розповідатиме про переваги того чи іншого проведення часу. Яке у вас спочатку нападів захоплення не викликає, але не варто довіряти своїм першим відчуттям. Можливо, трохи пізніше якийсь інтерес все ж таки прокинеться.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам доведеться швидко орієнтуватися в ситуації, що несподівано склалася. Ваша половинка допоможе вам у цьому, але повністю покладатися на неї не варто, як і їй не варто все звалювати на вас. Тільки разом ви знайдете оптимальний вихід із неприємного становища, в яке разом і потрапите.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня вашій коханій людині доведеться виявляти чудеса витримки та терпіння для того, щоб реагувати на ваші дії належним чином. На жаль, вам у цей день буде досить важко не дратуватися по дрібницях, однак спробуйте все ж таки стримувати себе.

Козеріг
22.12 – 20.01

У цей день ваша кохана людина не буде відповідати вашим уявленням про те, якою вона має бути в ідеалі, тому безліч причіпок з вашого боку неминуче. Але, зрештою, він не винен, що так вийшло і що ви придумали собі недосяжний ідеал.

Водолій
21.01 – 18.02

У цей день ваша кохана людина буде досить-таки нетовариська, причому навіть якщо ви захочете її розговорити, розкрутити на розмову або одкровення, навряд чи у вас це вийде. Що ж, з деякими речами доводиться упокорюватися і приймати їх такими, якими вони є.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ваша кохана людина захоче вам показати себе з кращого боку, на честь чого довго розповідатиме про свої досягнення, подвиги і звершення. Намагайтеся не посміхатися на всі ці його спроби поблажливо і не дивитися згори. Краще щиро захопитеся: адже він і справді чудовий.

You cannot copy content of this page