fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вашій коханій людині досить важко буде відповідати тим стандартам, які ви для нього вигадали на цю новорічну ніч. На жаль, ні прекрасного принца, ні чарівної принцеси з нього не вийде. Зате вийде та сама людина, яка любить вас і яку любите ви.

Телець

У цей день вам варто допомогти вашій коханій людині чогось, навіть якщо вона допомоги і не потребує. І, найголовніше, не просити жодної подяки за свій відважний та шляхетний вчинок. Найкращим «дякую» стане вам той факт, що все у вашої половинки вийде.

Близнюки

Сьогодні можете тонко натякнути вашій коханій людині на те, щоб ви хотіли отримати в подарунок або як вона вам може принести задоволення. Тільки дуже тонко та максимально непомітно, щоб він згодом вирішив, що це його ідея. Так він охочіше зробить усе на вашу думку.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині доведеться досить довго і багатослівно пояснювати вам якусь просту з його точки зору істину, яку вам слід було б зрозуміти з півслова. Втім, якщо після плутаних пояснень вам все ж таки вдасться випробувати необхідні почуття – все було недаремно.

Лев

У вас сьогодні нічого не виходитиме. Компліменти виявляться незграбними, квіти зав’януть дорогою, а вечеря пригорить. Тому про всяк випадок беріться тільки за те, що впевнені і що перевірено багаторічною практикою. У цьому випадку вашій половинці, можливо, вдасться не помітити деякі ваші промахи.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині доведеться проявити якусь наполегливість для того, щоб переконати вас у вірності свого вирішення вашої спільної проблеми. Втім, зовсім не факт, що вас ця наполегливість переконає, бо у вас буде своє бачення цього рішення.

Терези

Сьогодні вам важко буде з вашою коханою людиною прийти до компромісного рішення. Напевно, простіше не сперечатися і нічого не обговорювати, бо всі суперечки та обговорення з високою ймовірністю закінчаться сваркою чи взаєморозумінням. Дочекайтеся найкращих часів.

Скорпіон

Для Скорпіонів сьогодні може трохи затьмаритися через взаємне нерозуміння. У вас з чоловіком, зрозуміло, намітиться низка розбіжностей. Зірки не радять надто активно відстоювати свою позицію, швидше за все, в результаті вам все одно доведеться поступитися. Хоча б тому, що ви будете мудрішими.

Стрілець

Сьогодні вам приділятимуть як ніколи багато уваги. Усі посмішки представників протилежної статі будуть адресовані вам і лише вам. Чи не зірве це обставина дах з вашого сімейного гнізда, неясно. Може й зірвати.

Козеріг

Сьогодні ваша кохана людина може зізнатися вам у своїх почуттях, про які ви раніше і не підозрювали або дуже невиразно здогадувалися. У будь-якому випадку, його слова стануть для вас дуже приємною чи дуже неприємною несподіванкою. Намагайтеся відреагувати на них адекватно.

Водолій

Водолії жіночої статі сьогодні, мабуть, можуть зустріти старих друзів чи подруг дитинства, з якими вас колись пов’язувало дуже багато. Ваші розповіді про сімейне життя, чоловіка-трудоголіка і слухняних дітей вселяють у них тугу і зневіру. Не звертайте увагу на їхню реакцію – це лише біла заздрість (радійте, що не чорна).

Риби

Сьогодні вам варто особливо остерігатися слів на кшталт “завжди” і “ніколи” і по можливості їх не вживати. Постарайтеся і у виконанні вашої коханої людини їх близько до серця не приймати, оскільки вони не будуть означати нічого. Хіба що виявляться стилістичним прийомом.

You cannot copy content of this page