fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні ви з вашою коханою людиною довго сперечатиметеся на якісь філософські теми і навряд чи прийдете до загального компромісного рішення. Важливо, щоб ваша суперечка не переросла в биття посуду та з’ясування стосунків: тема не коштуватиме погіршення ваших стосунків.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина виявиться мудрішою, теплішою і кращою, ніж вам це здавалося весь час. Один тільки цей факт здатний підняти вам настрій з нуля до плюс нескінченності, а вже те, як він свої нові для вас якості реалізовуватиме.

Близнюки

Неможливо подобатися всім і прожити життя без ворогів чи недоброзичливців. Сьогодні ви це зрозумієте на вашому власному прикладі або на прикладі вашої коханої людини. Як ви розумієте, день буде не з простих, але він допоможе вам зміцнити ваші стосунки з вашою половинкою, нехай навіть і таким, не найприємнішим шляхом.

Рак

Сьогодні вам нарешті вдасться розквитатися з справами, що набридли, роздати грошові і любовні борги і пуститися нарешті у вільне плавання, про яке ви так давно мріяли. Головне, щоб вас у випадкову гавань не занесло, де розбиваються кораблі кохання.

Лев

Сьогодні якась третя сила, яка від вас жодним чином не залежатиме, завадить вам реалізувати якісь ваші плани в галузі особистого життя. Намагайтеся однак протистояти їм і зробити все можливе для того, щоб ніщо не змогло зіпсувати вам сумісного дня або вечора.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто довести собі необхідність тієї чи іншої дії. Йому було б набагато простіше, якби до його аргументів додалися ще ваші. Тільки вони повинні бути справді переконливими та незламними, інакше гріш їм ціна.

Терези

Сьогодні ви і ваша кохана людина відчуєте себе дітьми. Вам захочеться стрибати, гратися і веселитися без утоми, і ви не відмовлятимете собі в цьому задоволенні. Якщо у вас є дитина, вона цілий день дивитиметься на вас з подивом: навіть вона себе вже так не веде. А вам буде гаразд.

Скорпіон

Сьогодні поведінка вашої коханої людини буде не настільки логічною, наскільки вам хотілося б, та й взагалі навряд чи відповідатиме вашим уявленням про те, як себе повинен вести ідеальний представник протилежної вам статі. На жаль, доведеться змиритися.

Стрілець

У цей день для вас головне дуже чогось захотіти. Причому настільки сильно, щоб воно збулося, бо інакше цього стане дуже соромно за те, що воно не виправдало ваші надії. До речі, особистого життя всі ці рекомендації стосуються повною мірою.

Козерог

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, в чому її помилка і де і що вона зробила не так, неправильно, необачно. Постарайтеся докладно пояснити, де він проколовся, і зробити все можливе для того, щоб він на ваше пояснення не образився.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина заговорить з вами на якусь серйозну тему, причому настільки серйозну, що ви й самі здивуєтеся: ви від неї таких слів не очікували. Прийдеться вам разом розбиратися з проблемою, обговорювати і щось вирішувати. Швидше за все, все закінчиться більш ніж успішно.

Риби

Так, ви витрачаєте грошей більше, ніж зазвичай – причому аж ніяк не на речі першої необхідності. Але ж ви маєте право себе побалувати! Вашій половинці, напевно, краще не знати, куди пішла чергова велика купюра. Інакше скандалу не уникнути. Нехай краще думає, що її взагалі не було.