fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 грудня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 грудня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина мимоволі завдасть вам болю, причому таку, що одужувати ви від неї будете досить довго і важко. Втім, його може виправдати те, що зробив він це справді не зі зла, а лише тому, що не подумав. Більше такого не повториться.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам варто пам’ятати про те, що жодні зобов’язання не можуть утримати вас поряд з людиною, поряд з якою ви з тих чи інших причин не хочете або не можете бути. Цього дня для вас важливо відчути себе справді вільною людиною.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цього дня зірки радять вам не будувати нікому очі і не загравати з представниками протилежної статі. Наслідки можуть бути непередбачуваними і несприятливими, ви й самі раді не будете, що затіяли всі ці небезпечні ігри. Влаштуйте собі день сором’язливості!

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам буде досить важко зважитися на якийсь крок, який глобально змінить ваше особисте життя, так само як і особисте життя вашої коханої людини. У будь-якому випадку, зробити це доведеться хоча б тому, що інакше ваші з ним стосунки можуть перетворитися на досить сумний вид болото.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина проявить себе як дуже розумну істоту, яка мислить і розуміє вас з першого слова і погляду. Наявністю такого у вашому житті можна лише пишатися. А ще оберігати його від будь-яких шкідливих впливів ззовні, щоб у вашому суспільстві йому теж було надійно та затишно.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам захочеться стати справжнім чарівником і почати творити для вашої коханої людини справжнісінькі дива. Однак для цього вам буде просто необхідно знати, що ці чудеса сприймуться їм адекватно, з теплом і вдячністю. Намагайтеся в цьому переконатися.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви неодмінно маєте знайти, що відсвяткувати в тісному сімейному колі. Це може бути будь-що – від примирення після чергової сварки до покупки чогось значного. Робити це слід за гарним столом, при свічках та під розмови про піднесене.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ваша кохана людина дізнається якусь правду про вас, і ця правда її зовсім не потішить. Скоріше навпаки. Загалом, якщо у вас є якийсь скелет у шафі, то велика ймовірність того, що саме сьогодні вона з цієї шафи вийде і помахає вашій половинці ручкою.

Стрілець
23.11 – 21.12

Якщо ви вирішили сьогодні побудувати будинок і посадити дерево, то сьогоднішній день сміливо можете присвятити цьому доленосному заняттю, бо ніщо не вічне під місяцем, а пам’ять дітям про себе залишити хочеться не лише у вигляді неоплачених рахунків! До речі, діти вам і допоможуть – принесуть пару дощок або вириють зручну ямку для вашої в майбутньому ялинки.

Козеріг
22.12 – 20.01

Якщо ви сьогодні щось не встигнете сказати або запропонувати вашій коханій людині – не засмучуйтесь. За цим днем прийде наступний, і хоч він і кардинально відрізнятиметься від усіх попередніх, але все одно залишить вам шанс на перемогу. Але краще все ж таки встигнути сьогодні.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам варто освіжити у пам’яті біографію вашої коханої людини, аж до дрібниць. До речі, саме дрібниці можуть вам цього дня особливо стати в нагоді. Якщо ви про них не згадаєте у потрібний момент, на вас у кращому разі подивляться з подивом. Втім, зірки не прогнозують сьогодні у вас провалів у пам’яті.

Риби
19.02 – 20.03

Цього дня вашій коханій людині захочеться зруйнувати всі ваші ретельно вибудовані плани і придумати щось своє, особливе, неповторне, причому він щиро вірить у те, що від його ініціативи ви захопитеся. Якщо захоплення не планується, краще відразу попередьте про це вашу половинку.

Related Post

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 вересня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 вересня 2022 року

Овен 21.03 – 20.04 Терпіння і труд все перетруть. Сьогодні ця фраза якраз про вас. Якщо ви дійсно хочете домогтися уваги і прихильності від особи, що вам сподобалася – доведеться

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022 року для кожного знака зодіакуГороскоп на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

Жовтень продовжує нам нав’язувати свої умови. Астрологи відзначають, що цей тиждень може стати для деяких із нас однією з найсприятливіших в цілому за всю осінь. Настав час діяти. Перший день

Астрологи пророкували відразу 3 знакам зодіаку доленосні зміни на початку липняАстрологи пророкували відразу 3 знакам зодіаку доленосні зміни на початку липня

Представникам цих сузір’їв варто приготуватись до маси випробувань. Астрологи вказали, які саме знаки зодіаку чекає на доленосні зміни в життя. Серйозні зміни торкнуться представників одразу трьох сузір’їв, а Всесвіт вже