fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 грудня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина мимоволі завдасть вам болю, причому таку, що одужувати ви від неї будете досить довго і важко. Втім, його може виправдати те, що зробив він це справді не зі зла, а лише тому, що не подумав. Більше такого не повториться.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам варто пам’ятати про те, що жодні зобов’язання не можуть утримати вас поряд з людиною, поряд з якою ви з тих чи інших причин не хочете або не можете бути. Цього дня для вас важливо відчути себе справді вільною людиною.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цього дня зірки радять вам не будувати нікому очі і не загравати з представниками протилежної статі. Наслідки можуть бути непередбачуваними і несприятливими, ви й самі раді не будете, що затіяли всі ці небезпечні ігри. Влаштуйте собі день сором’язливості!

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам буде досить важко зважитися на якийсь крок, який глобально змінить ваше особисте життя, так само як і особисте життя вашої коханої людини. У будь-якому випадку, зробити це доведеться хоча б тому, що інакше ваші з ним стосунки можуть перетворитися на досить сумний вид болото.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина проявить себе як дуже розумну істоту, яка мислить і розуміє вас з першого слова і погляду. Наявністю такого у вашому житті можна лише пишатися. А ще оберігати його від будь-яких шкідливих впливів ззовні, щоб у вашому суспільстві йому теж було надійно та затишно.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам захочеться стати справжнім чарівником і почати творити для вашої коханої людини справжнісінькі дива. Однак для цього вам буде просто необхідно знати, що ці чудеса сприймуться їм адекватно, з теплом і вдячністю. Намагайтеся в цьому переконатися.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви неодмінно маєте знайти, що відсвяткувати в тісному сімейному колі. Це може бути будь-що – від примирення після чергової сварки до покупки чогось значного. Робити це слід за гарним столом, при свічках та під розмови про піднесене.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ваша кохана людина дізнається якусь правду про вас, і ця правда її зовсім не потішить. Скоріше навпаки. Загалом, якщо у вас є якийсь скелет у шафі, то велика ймовірність того, що саме сьогодні вона з цієї шафи вийде і помахає вашій половинці ручкою.

Стрілець
23.11 – 21.12

Якщо ви вирішили сьогодні побудувати будинок і посадити дерево, то сьогоднішній день сміливо можете присвятити цьому доленосному заняттю, бо ніщо не вічне під місяцем, а пам’ять дітям про себе залишити хочеться не лише у вигляді неоплачених рахунків! До речі, діти вам і допоможуть – принесуть пару дощок або вириють зручну ямку для вашої в майбутньому ялинки.

Козеріг
22.12 – 20.01

Якщо ви сьогодні щось не встигнете сказати або запропонувати вашій коханій людині – не засмучуйтесь. За цим днем прийде наступний, і хоч він і кардинально відрізнятиметься від усіх попередніх, але все одно залишить вам шанс на перемогу. Але краще все ж таки встигнути сьогодні.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам варто освіжити у пам’яті біографію вашої коханої людини, аж до дрібниць. До речі, саме дрібниці можуть вам цього дня особливо стати в нагоді. Якщо ви про них не згадаєте у потрібний момент, на вас у кращому разі подивляться з подивом. Втім, зірки не прогнозують сьогодні у вас провалів у пам’яті.

Риби
19.02 – 20.03

Цього дня вашій коханій людині захочеться зруйнувати всі ваші ретельно вибудовані плани і придумати щось своє, особливе, неповторне, причому він щиро вірить у те, що від його ініціативи ви захопитеся. Якщо захоплення не планується, краще відразу попередьте про це вашу половинку.

You cannot copy content of this page