fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Які б проблеми у вас не виникли в цей день, ви можете бути твердо впевнені в тому, що ваші тили прикриті: ваша кохана людина з нетерпінням чекає на зустріч з вами або хоча б мріє почути ваш голос, щоб підбадьорити вас, дати слушну пораду або просто по голові погладити.

Телець

У цей день шлях до серця вашої коханої людини лежатиме через шлунок. Причому сьогодні це особливо помітно. Тому доведеться досить велику частину свого часу витратити на приготування чогось особливого. Або, важко зітхнувши і вивернувши кишені та гаманець, повести своє ненаситне щастя до ресторану чи кафе.

Близнюки

Сьогодні якесь важке завдання, відповідальність за вирішення якого ви так довго не могли взяти на себе, вирішиться досить швидко і просто завдяки тому, що вирішувати її ви будете разом із вашою коханою людиною. Разом завжди все робиться простіше, швидше та веселіше.

Рак

Сьогодні сприятливий день для гадання. Відкрийте книгу на будь-якій сторінці і прочитайте п’яту сходинку знизу. Вона розповість вам про те, як розвиватимуться стосунки з вашою коханою людиною. Втім, підручнику з матаналізу, наприклад, це буде складно.

Лев

Сьогодні ваша кохана людина пояснюватиме вам ваші спільні проблеми з погляду якоїсь науки, причому зовсім не обов’язково психології чи конфліктології. Ракетобудування та інформаційні технології підуть у хід абсолютно з тим самим успіхом і, головне, вас переконають.

Діва

Сьогодні ваша кохана людина спілкуватиметься не з вами, а зі своєю мрією, укладеною у вашу оболонку. Тобто вам доведеться повністю відповідати його очікуванням, або ж ви ризикуєте бути покинутим і забутим. Втім, є ще один варіант: виявитися краще мрії вашої половинки!

Терези

Сьогодні вашій коханій людині чужий буде авантюризм. Так само як і будь-яке божевілля. Він дотримуватиметься правил безпеки і пристойності, неухильно дотримуючись всіх приписів нашого консервативного суспільства. На жаль, вам саме в цей день буде не по дорозі. Може завтра?..

Скорпіон

Цього дня слово «люблю» набуде для вас якогось особливого, майже містичного значення. Ви повторюватимете його з благоговінням і навряд чи наважитеся застосувати до дійсно коханої людини. Однак якщо все ж таки зробите це, світ для вас забарвиться особливими, райдужними квітами.

Стрілець

В цей день якесь ваше захоплення захопить вас настільки, що вам буде зовсім не до вашої коханої людини та її проблем. Постарайтеся, втім, приділити йому хоча б кілька хвилин вашої дорогоцінної уваги, інакше ваші відносини будуть складатися досить-таки непросто.

Козоріг

Сьогодні ви відчуєте особливу відповідальність за вашу кохану людину. Причому ця відповідальність буде настільки велика, а ваші можливості – настільки незначними, що цей дисонанс дуже вас налякає і засмутить. Втім, у ваших руках щось у ньому змінити.

Водолій

Нині – свято для Водоліїв творчих професій. Вашу працю гідно оцінять, ви можете заробити славу, гроші, а може – і те, й інше. Що ж, солідному гонорару слід знайти гідне застосування – і обмивати його не можна без участі членів сім’ї. До речі, зірки рекомендують цим свою увагу до сім’ї не обмежувати.

Риби

Сьогодні вам буде досить умовити вашу кохану людину на те, щоб зробити з вами разом якесь безумство. Він буде надто правильним та законослухняним. Втім, у ваших силах змусити його відкинути докази розуму та діяти у повній відповідності до ваших планів.

You cannot copy content of this page