fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04
Ще не пізно все змінити, виправити, повернути назад. У вас із вашою коханою людиною ще може бути все добре. Сьогодні доля дає вам дивовижний шанс, і якщо ви хочете його використати – поспішаєте зробити це. В іншому випадку ви можете запізнитися назавжди.

Телець
21.04 – 20.05
Цього дня вашій коханій людині дуже захочеться зробити для вас якесь маленьке диво. Головне для вас – помітити це бажання і всіляко його морально підтримати, щоб він не встиг передумати – ідея чудова.

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важливо знати, що ви поряд. Нехай навіть не фізично, зате абсолютно точно морально. Підтримайте його, погодьтеся з ним, скажіть, що він має рацію, а всі інші мелять нісенітницю. Йому буде легше, він буде вам вдячний.

Рак
22.06 – 22.07
Сьогодні без довіри вам не обійтись. Навіть якщо ваша кохана людина вам розповідатиме небилиці про те, як він провів день або чому не зробив те, що обіцяв, доведеться вірити. Тому що перевірити його слова ви все одно не зможете, якщо ви не Шерлок Холмс і не міс Марпл, зрозуміло.

Лев
23.07 – 22.08
Сьогодні не варто надто занурюватися у свої думки під час прогулянок вулицями вашого улюбленого міста. Або пробіжок, що, в принципі, те саме. Справа в тому, що по дорозі кудись ви можете зустріти вашу другу половинку або просто людину, гідну вашої уваги. Було б дуже прикро його проґавити.

Діва
23.08 – 23.09
Сьогодні вашій коханій людині дуже не вистачатиме вашого спілкування. Ви ж будете зайняті іншими справами, і у вас не буде можливості розмовляти з ним стільки, скільки йому необхідно. Тому будьте готові до різноманітних образ і нерозуміння з його боку.

Терези
24.09 – 23.10
Сьогодні ви будете розчаровані у вашій коханій людині. Не дуже серйозно, проте дуже відчутно для того, щоб задуматися, а чи варто вам і надалі розвивати ваші стосунки так, як вони розвиваються зараз – чи краще пошукати якусь іншу дорогу?

Скорпіон
24.10 – 22.11
У цей день вашій коханій людині буде потрібна ваша допомога, і вам доведеться докласти всіх можливих і неможливих зусиль для того, щоб допомогти їй вибратися з того болота, в яке він ненароком потрапив. Так, нелегка це турбота – з болота тягнути бегемота, але вам вона по плечу.

Стрілець
23.11 – 21.12
Здається, ви почали мислити стереотипно. Якщо квіти, то троянди; якщо цукерки, то шоколадні; якщо на побачення, то на підборах або в краватці. Чому офіційні троянди не замінити простими ромашками, розкішні шоколадні цукерки – смішними мармеладками, а каблуки та краватки – зручними кросівками та светром? Будьте гнучкішими!

Козеріг
22.12 – 20.01
Ви та ваші стосунки дуже змінилися за той час, що вони існують. Сьогодні найбільш вдалий день для того, щоб вирішити: у гірший або кращий бік відбулася ця зміна. І якщо в найгіршу, то чому і що можна зробити для того, щоби все виправити, налагодити, полагодити?

Водолій
21.01 – 18.02
Водоліям цей день краще провести вдома, із сім’єю та дітьми за переглядом телевізора. Особливо сприйнятливими сьогодні ви будете до науково-популярних передач, та й дітям корисно. Хоча це може породити в їхніх мізках цілу хмару питань із серії “чому?”, і вам доведеться витратити чимало часу на задоволення їхньої цікавості.

Риби
19.02 – 20.03
Цього дня вам заважатиме прийняти правильне рішення авторитет старшого покоління. Вони та їхній життєвий досвід будуть збивати вас з пантелику, не даючи вставити слово інтуїції та голосу розуму, які навперебій підказуватимуть вам відповідь, яку ви шукаєте. Прислухайтеся до них таки.

You cannot copy content of this page