fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 листопада 2021 року

Овен

Сьогодні ви ризикуєте з вашою коханою людиною засидітися допізна за розмовами про те – про це. Чи приємним буде для вас і його вищезгадане те-се – сказати важко навіть зіркам, проте перервати його за кілька годин сну буде завданням не з легких. Сила волі вам явно стане в нагоді.

Телець

Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити вам маленький подарунок. Він буде недорогим за ціною, але дуже дорогим за фактом свого існування, оскільки сама його наявність підтверджуватиме: ви потрібні й кохані, за ваше щастя борються і заради вашої усмішки готові дуже багато на що.

Близнюки

Сьогодні не варто надто занурюватися у свої думки під час прогулянок вулицями вашого улюбленого міста. Або пробіжок, що, в принципі, те саме. Справа в тому, що по дорозі кудись ви можете зустріти вашу другу половинку або просто людину, гідну вашої уваги. Було б дуже прикро його проґавити.

Рак

Сьогодні вашому коханому буде непросто змиритися з тим, що все в його житті йде не так, неправильно і зовсім не тим шляхом, як йому хотілося б. Тільки ви можете допомогти йому знову знайти себе в хаосі ситуації, що склалася і відчути себе впевненим і вільним.

Лев

Сьогодні вам варто згадати про ваших родичів або родичів вашої коханої людини. Подзвоніть їм, а краще – прийдіть у гості, щоб провести в їхньому приємному суспільстві весь вечір. Ви з вашою половинкою зігрієтесь їх теплом – і між вами все теж стане набагато тепліше.

Діва

Дівам нині може спасти на думку почати скаржитися на втому. Цілком ймовірно, що вас уважно вислухають, зроблять співчутливий вигляд і тут же попросять зайнятися тим, тим і ще ось цим. І заперечити вам нічого. Єдиний шанс відпочити – поїхати на день у гості до бабусі.

Терези

Цього дня не варто гребувати допомогою та підтримкою ваших друзів, нехай навіть ваша кохана людина і категорично проти цього. Якщо ви відчуваєте, що поодинці вам не впоратися з проблемами, що накотили на вас, у тому числі і в особистому житті, сміливо звертайтеся за порадою.

Скорпіон

Сьогодні ваша кохана людина здивується вашою експресією та несподівано бурхливими реакціями на ті чи інші події вашого життя. Він думав, що ви до цих питань ставитеся спокійніше і філософськи. Втім, не можна сказати, що така реакція йому не сподобається.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться вас якось порадувати, і вона докладе всіх зусиль до того, щоб ваш день був дуже світлим, яскравим та сонячним. Обов’язково віддячіть його за це світлою посмішкою, вдячним поцілунком або якимось іншим відомим вам чином.

Козоріг

Сьогодні вам не слід занадто серйозно сприймати те, що вам буде говорити ваша кохана людина. Робіть знижку на його вразливість, душевний стан та бажання створити для вас певне враження. Не варто ображатись на його слова.

Водолій

Сьогодні вам варто забути на секунду про почуття до вашої коханої людини і подивитися на неї неупереджено, збоку, чужими очима. Можливо, це допоможе вам краще зрозуміти, побачити в ньому щось, що досі було від вас приховано рожевими окулярами. Корисно іноді буває.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині доведеться пояснювати вам очевидні речі, причому кілька разів. Втім, очевидними вони будуть тільки для нього, для вас багато чого стане одкровенням. Не намагайтеся це приховувати.

You cannot copy content of this page