fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, чого ви від неї домагаєтеся. Та й ви самі, відверто кажучи, цього не знатимете. Вашою метою буде результат спілкування, а процес. Однак вашу половинку такий стан справ може дуже дратувати, будьте готові до цього.

Телець
21.04 – 20.05

У цей день ваша кохана людина не буде відрізнятися швидкою реакцією та особливою увагою як до того, що відбувається навколо нього, так і до оточуючих людей, тобто до вас насамперед. Тому вам не тільки доведеться його оберігати від небезпек, якими сповнений цей недружній світ, а й терпіти його неуважність.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви почуватиметеся одним із найкращих представників людства. Ви пишатиметеся своїми достоїнствами, успіхами та досягненнями. Однак ваш блиск може затьмарити вашу другу половинку, і їй цілком може це дуже не сподобається. Тож якщо вас раптом спустять із небес на землю колючим зауваженням – значить у своєму самолюбуванні ви переборщили.

Рак
22.06 – 22.07

Вам сумно та самотньо, незважаючи навіть на те, що вас люблять? Мабуть, вам дійсно потрібні довготривалі та серйозні стосунки з одним єдиним і неповторним, і сьогодні найкращий день для того, щоб вирушити на його пошуки. Вони обіцяють бути довгими, але цікавими!

Лев
23.07 – 22.08

У Львові цього дня можуть намітитися деякі протиріччя між ними та їхніми другими половинками. Винуватцями проблем можете бути як ви, так і ваш чоловік. Однак зірки припускають, що проблеми, швидше за все, походять від вас. Наша зоряна порада – не форсуйте події, і нехай все йде так, як іде!

Діва
23.08 – 23.09

Діви паритимуть у хмарах. Вам все вдається, до чого б ви не докладали зусиль. Добре, але не забудьте докласти трошки зусиль і до домашніх справ, а краще – витратити крапельку часу на допомогу найдорожчій половині в задуманому нею підприємстві. Інакше вона (половина) звинуватить вас у тому, що ви зовсім не цікавитеся.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині спадає на думку якась дуже світла ідея, яка захопить його з головою. Він захоче поділитись нею з вами, але навряд чи зможе гідним чином її вербалізувати. Намагайтеся зрозуміти його з півслова: це дуже важливо.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні чудовий день для самоаналізу. Вам належить зрозуміти, що у вас не так і що саме не подобається вашій половинці або заважає вам бути з людиною, яка вам сподобалася. Чим глибше ви копнете, тим більш точну відповідь знайдете. Тільки постарайтеся, щоб самокопання не перетворилося на самозакопування.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні не варто будувати надто великі плани щодо вашого спільного майбутнього з вашою коханою людиною. Все одно все вийде якось інакше, зовсім не так, як ви це собі уявляли. Тому щоб уникнути розчарувань постарайтеся плисти за течією. Так воно найкраще буде.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина буде дуже вразливою і вразливою, що дуже ускладнить вам процес спілкування з нею: її доведеться постійно заспокоювати, умовляти, що все буде добре і взагалі всіляко морально підтримувати. Це виявиться непросто, але потрібно.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині захочеться спробувати, а чи зможе вона ще в когось, крім вас, закохатися. І він старанно займеться експериментами, добре, якщо у вашу відсутність. Дайте йому зрозуміти, що вам такий стан речей не подобається. Або вам і справді все одно?

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобляться ваша допомога та підтримка, навіть якщо ви не в змозі виконати її швидко, ефективно та якісно. Постарайтеся створити враження людини, компетентної у цій галузі – а інше додасться.

You cannot copy content of this page