fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 лютого 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні ви зрозумієте, що вам досить складно протягом тривалого часу підтримувати теплі стосунки з вашою коханою людиною. Вам чомусь обов’язково хотітиметься з ним посваритися, з’ясувати стосунки або просто покричати один на одного досхочу. Може, воно того варте?

Телець

Тельцям на природу сьогодні виїжджати не рекомендуємо, тим більше з сім’єю, оскільки ймовірність негоди там, де ви виявитеся досить великою. Якщо не хочете застуд та інших неприємностей, краще утримайтеся цього дня від споглядання природних крас і залиштеся вдома.

Близнюки

У цей день вам здаватиметься, що ваша кохана людина навмисно хоче заподіяти вам душевний біль, поранити вас сильніше, образити міцніше, вколоти болючіше. Єдине, що може підтвердити або спростувати правильність ваших припущень – це пряма і відверта розмова віч-на-віч.

Рак

Сьогодні вам буде здаватися, що ви вивчили вашу кохану людину напам’ять і вона ніколи і нічим вас не зможе здивувати, бо всі її дії ви пророкуєте мінімум за годину до їх звершення. Що ж, у той чи інший момент вам доведеться жорстоко в цьому розчаруватися. Може, це і на краще?

Лев

У цей день вам буде досить важко виконати обіцянку, яку ви недавно дали вашій коханій людині. Зірки радять докладно пояснити йому причини такої прикрої затримки. Це буде набагато чесніше та ефективніше, ніж вигадувати щось на ходу.

Діва

Сьогодні ваша кохана людина може потрапити в халепу, і тільки вам під силу буде її виручити в неприємній ситуації. Втім, це може кинути тінь і на вашу репутацію, чого б вам, зрозуміло, не хотілося б. Намагайтеся все ж таки вийти сухим з ​​води – шанси є.

Терези

Сьогодні вам не варто надто захоплюватися аналізом ситуації та намагатися пояснювати свої почуття логічно і з погляду розуму. Мабуть, раціональному поясненню вони піддаватися не будуть, навіть якщо ви докладете всіх зусиль до того, щоб справи були якось інакше.

Скорпіон

Сьогодні ваша кохана людина ненароком упустить фразу, яка багато в чому пояснить вам ваше життя і більшість проблем, що в ній виникають. Тільки не перепитуйте його, не просіть розшифрувати: у нього все одно навряд чи це вдасться. Просто запам’ятайте її для себе, щоб подумати над нею на дозвіллі.

Стрілець

Можливо, вийшовши з дому, ви зустрінете того, про кого мріяли довгими безсонними ночами. Це було так давно, що ви вже не пам’ятаєте, про кого йдеться? Гаразд, не має значення – ви просто когось зустрінете. І цей хтось може чудово змінити ваші плани на сьогодні. А може – і на життя загалом.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам свою винятковість, неповторність та незабутність. Для досягнення подібної мети він піде на все, що завгодно, що саме собою вже страшно. Постарайтеся йому дати зрозуміти те, що йому потрібно, без будь-яких екстремальних дій з його боку.

Водолій

Нарешті ви побачите справжнє обличчя своєї половинки! Не тому, що вона раптом відклеїть вії або забуде одягнути перуку. Просто сьогодні вона поведеться так, як поводиться зазвичай, не при вас. Ось і оцініть: потрібна вам така людина поруч або варто пошукати когось іншого.

Риби

Сьогодні постарайтеся не ставитись надто суворо до того, що відбувається у вашому особистому житті. Завтра вранці світ заспокоїться, знову стане серйозним. Отоді у всьому і розберетеся без особливих проблем.