fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні варто пам’ятати про те, що ви господар вашого життя. Саме ви, а не ваша кохана людина, навіть якщо вона періодично перебуває у зворотній впевненості. У будь-якому випадку саме вам вирішувати, як жити і діяти далі – а його завдання лише приймати чи не приймати ваші дії для себе.

Телець – Сьогодні ваша кохана людина робитиме лише те, що хочете ви і лише так, як ви їй дозволите це робити. Тому несподіванок статися не повинно, хіба що ви самі не знатимете, чого хочете, і пустите справу на самоплив. Втім, теж не найгірше рішення…

Близнюки – Сьогодні ваша кохана людина зробить, нарешті, те, чого ви так давно від неї чекали! Однак не поспішайте радіти: цілком можливо, ви пропустите цей момент через деякі досить смішні обставини. Тому постарайтеся перебувати поруч із вашою половинкою максимальну кількість часу.

Рак – Чудовий день для екстремальних розваг на пару з коханим. Ви майже нічим не ризикуєте – максимум – коліна здерете. Проте задоволення отримаєте море, до того ж спільне подолання труднощів якось зближує.

Лев – Вам здається, що нарешті ви все зрозуміли. Ось воно, логічне, просте та зрозуміле пояснення дикої поведінки вашої половинки. І як ви одразу не додумалися? Але не поспішайте ділитися з коханою людиною вашими відкриттями. Очевидне не завжди буває вірним.

Діва – У цей день ваші бажання категорично не співпадатимуть з вашими можливостями. Якщо ви заплануєте на вечір прогулянку парком із вашою коханою людиною – то обов’язково на роботі затримають або вас, або вашу половинку. Або парк закриють. Або з’явиться ще безліч нагальних справ.

Терези – Дозвольте собі сьогодні трохи побути дитиною. Ваша кохана людина, відповідно, виступить у ролі батька, і вам залишиться лише сподіватися, що вона буде лагідною і несуворою. Або на найгірший кінець справедливим. Заодно й дізнаєтесь, яке буде колись вашим дітям.

Скорпіон – Сьогодні ваша любов дозволить вашій коханій людині змінитися на краще, причому об’єктивно на краще. Однак через деякий час він цілком може пошкодувати, що пішов у вас на поводі і почав змінюватися. Будьте готові до того, що сила дії дорівнює силі протидії.

Стрілець – Сьогодні вашій коханій людині буде досить просто зрозуміти ваші мотиви і наміри, тому навіть не намагайтеся з ним хитрувати і якось його обдурити – все одно вас рано чи пізно виведуть на чисту воду, причому на місці злочину. Намагайтеся бути абсолютно щирим.

Козеріг – Спокійний день. Сім’я не докучатиме вам проблемами і моралі, друзі цілком можуть порадувати — якщо не запрошенням на вечірку, то хоча б розмовою по телефону. Але якщо ви хочете провести справді приємний вечір, випередіть їх, покликавши додому на вечерю. Вони внесуть бажане пожвавлення у спокійну сімейну атмосферу.

Водолій – Сьогодні було б корисно сходити всією сім’єю на якесь спортивне змагання, або самим зайнятися спортом. Аж надто день для цього дуже сприятливий! Якщо футбольного матчу не планується, чому б просто не сходити погуляти?

Риби – Сьогодні варто робити щось тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що не робите це виключно для того, щоб насолити вашій коханій людині. Дії з почуття суперечності ніколи не спричиняють позитивних наслідків, тому навіть пробувати не варто.

You cannot copy content of this page