fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться нічого з вами обговорювати. Його найзаповітнішою мрією буде хоча б хвилинку посидіти в тиші. Якщо ви раптом відчуєте, що це справді так, терміново виконуйте його бажання, інакше буде голосно всім і довго.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні зайва рішучість завадить вам досягти своєї мети – змусити або вмовити вашу кохану людину вчинити так, як ви вважаєте за потрібне. Варто бути м’якшим, запобіжнішим, тактовнішим і гнучкішим – тільки тоді удача посміхнеться вам і всі ваші починання закінчаться так, як вам потрібно.

Близнюки
21.05 – 21.06

Найкращі думки будуть спадати вам на свіжому повітрі, так що якщо ви плануєте справити на когось враження вербально, вам варто запросити цю людину на прогулянку.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам так захочеться пообіцяти своїй коханій людині що завгодно, хоч місяць із неба! На жаль, ваші слова він сприйматиме вельми буквально, тому місяць доведеться правдами чи неправдами добути. Так само, як і все інше. Інакше образ та розчарувань не уникнути.

Лев
23.07 – 22.08

Якщо вже сьогодні день знань, постарайтеся дізнатися про вашу кохану щось нове. Ні, у шпигунів грати не обов’язково. Просто попросіть вашу половинку розповісти вам щось про її дитинство або про погляди на життя… А може, розговориться її мама, брат чи друг?

Діва
23.08 – 23.09

Не будьте собакою на сіні і чесно зізнайтеся собі, чи потрібні вам такі стосунки з цією людиною. А якщо не потрібні – сьогодні найкращий день для того, щоб поставити на них гарну точку і урочисто повідомити про цю точку вашої половинки. Тепер уже колишній.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам не варто пред’являти надто багато претензій вашій коханій людині. Подібні дії не закінчаться нічим хорошим, крім хорошої якісної сварки. Якщо хочете досягти результату, будьте м’які, але наполегливі. Згадайте вкрадливість та граціозність кішки.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні велика ймовірність того, що ви посваритеся з вашою коханою людиною через дурість, причому посваритеся досить серйозно. Нехай вас це не засмучує: подібні випадки призначені спеціально для того, щоб «випустити пару» і зняти напругу, що накопичилася.

Стрілець
23.11 – 21.12

Не варто нервувати – ваша доля нікуди від вас не втече. Більше того, ви її й захочете не проженете. Нині вам якраз доведеться замислитися над тим, за що ви боролися, і на що в результаті напоролися.

Козеріг
22.12 – 20.01

У цей день вам захочеться постійно поспішати. Робити все максимально швидко і досягати потрібного результату за максимально стислий термін. Однак швидкість – це, на жаль, зовсім не той молоточок, за допомогою якого можна достукатися у двері внутрішнього світу вашої коханої людини. Краще поспішати повільно…

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні сприятливий день для легких необтяжливих стосунків, які не затягнуться на віки вічні, а просто привнесуть легку романтичну нотку у ваше життя. Можна трохи пофліртувати, доглядати або причепуритися. Головне – не будувати далекосяжних планів.

Риби
19.02 – 20.03

Сімейне життя Риб сьогодні може перетворитися на філію робочого місця. Швидше за все, сім’ї ви толком і не побачите – діти вже спатимуть, а чоловік(а) віддасть перевагу спілкуванню з вашою блідою тінню телевізор/книгу/інтернет (потрібне підкреслити). Добре б так, а то й взагалі може до друзів піти. Втім, не ображайтеся – йдіть краще виспіться.

You cannot copy content of this page