fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 лютого 2022 року

Овен

У цей день перед вами та вашою коханою людиною постане проблема. Її можна вирішити спільними зусиллями, а можна обійти, вдавши, що її немає. Яка з цих доріжок правильна – поки що незрозуміло, але рішення доведеться приймати вже цього дня, причому негайно.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина наобіцяє вам багато всякого різного та доброго, але навряд чи зможе найближчим часом виконати всі свої обіцянки. Тому зірки рекомендують вам оперативно забути всі ті казки, які він вам розповість, і згадувати їх лише в міру втілення їх у життя.

Близнюки

Сьогодні вам доведеться довести вашій коханій людині, що рівень вашого інтелекту дуже високий і, можливо, навіть вище, ніж у нього. Втім, акцентувати увагу на останньому аспекті не варто: бо раптом ще образиться чи закомплексує, всяке буває.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині ніколи вирішуватиме ваші проблеми, як морального характеру, так і всіх інших. Тому будьте готові до того, що вас не розумітимуть, вам не приділятимуть належної уваги та подібним діям. Побудьте самостійним.

Лев

Сьогодні ваша кохана людина розповість вам якусь історію зі свого особистого життя, причому не стосується вас. Можливо, у нього з’явився таємний шанувальник або він став чиїмось шанувальником. Постарайтеся отримати максимальну користь із подібної відвертої розмови.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині буде важко спілкуватися з вашими близькими людьми. Перед ним стане щось на зразок бар’єру, перепони, чогось непереборного і дуже страшного. Тому постарайтеся не нервувати його зайвий раз і в жодні компанії не виводити. Хіба якщо сам попросить.

Терези

Сьогодні ви зрозумієте, що зараз вас немає. Ви згадуєте про те, яке колись у вас було чудове (або нещасливе) кохання, або розмірковуєте про те, яким нещасним (або чудовим) воно буде в майбутньому. Може, варто припинити аналізувати ситуацію і, розслабившись, отримувати задоволення?

Скорпіон

Пам’ятайте, що зірки є завжди. Просто їх іноді не видно за хмарами. І якщо зараз у вас якісь проблеми на особистому фронті загалом і з вашою коханою людиною, зокрема, це зовсім не означає, що все погано і погано буде завжди. Якось хмари розійдуться, і вам відкриється приголомшливе зоряне небо. Треба трохи почекати.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині вдасться зробити над собою маленьку перемогу, чим вона не завадить вам похвалитися. Схвалите його дії і заохочуйте їх продовження в тому ж дусі, бо це саме те, чого від вас зараз чекають найбільше і чого найбільше зрадіють.

Козоріг

Сьогодні вас захлисне хвиля романтизму, і ви захочете, щоб у ваших стосунках з вашою ж коханою людиною все було як у романі: величезні букети квітів, пристрасні зізнання, гарні краєвиди та млосні погляди. Тільки оберіть роман зі щасливим кінцем, іншого вам не потрібно.

Водолій

Якщо ви хочете, щоб вас полюбили, полюбіть насамперед себе. Якщо ви навіть собі не потрібні, то невже знайдеться у цьому світі людина, якій ви знадобитеся?! Якщо такий є, теж розслаблятися не варто: він теоретично будь-якої миті може піти. Тому зізнайтеся собі в коханні, ласкайте своє серце – і ви побачите. що світ навколо вас стане трохи добрішим і світлішим. І ваша половинка у тому числі.

Риби

Сьогодні ваші стосунки з вашою коханою людиною будуть нагадувати маленький вогник: він грітиме ледь-ледь, але якщо засунути в нього руки – обпалить. Його може задути будь-який порив вітру, але він може стати причиною справжньої пожежі. Все залежить лише від вашої турботи.