fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 8 травня 2022 року

Овен
Сьогодні ваша кохана людина обов’язково скаже вам щось дуже важливе, серйозне та дивовижне, про що ви самі б ніколи не здогадалися без його підказки. Постарайтеся це щось почути і гідно оцінити, щоб потім знову і знову згадувати, бажано в найкращі моменти.

Телець
Тельці жіночої статі сьогодні, мабуть, можуть зустріти старих друзів чи подруг дитинства, з якими вас колись пов’язувало дуже багато. Ваші розповіді про сімейне життя, чоловіка-трудоголіка і слухняних дітей вселяють у них тугу і зневіру. Не звертайте увагу на їхню реакцію – це лише біла заздрість (радійте, що не чорна).

Близнюки
Ви з вашим коханим не бачилися так давно, що ви ловите себе на тому, що зазираєтесь на представників протилежної статі та оцінюєте їх на придатність на роль вашої другої половинки. Це може зайти надто далеко! Подивіться на його фотографію, згадайте ваші найромантичніші хвилини і вирішите, чи зможете ви без нього прожити.

Рак
У цей день вам варто уважно прислухатися до всього, що каже вам ваша кохана людина, навіть якщо вона говорить дуже швидко і дуже багато. Серед цього потоку думок цілком може зустрітися одна здорова, яка змінить ваше життя і ваші відносини з ним.

Лев
Сьогодні ви з вашою коханою людиною нагадуватимете оточуючим чотирирічних дітей, яких вихователька дитячого садка до їхнього величезного щастя нарешті залишила без нагляду. Втім, дошкільнятам у вас вчитися і вчитися витівкам, проказам та заразливому сміху.

Діва
Зробіть сьогодні що-небудь надзвичайне, щоб здивувалися навіть ті, хто вас давно і чудово знає. Втім, ваше завдання номер один – здивувати вашу кохану людину. Тільки нехай він приємно вами шокується і за подивом не настане розчарування. Сваритися вам сьогодні не варто.

Терези
Чи не заводіть сьогодні нових знайомств! Інакше проблеми зі старими неминучі. У вашій половинці сьогодні прокинеться жахливий ревнивець, і вас звинувачуватимуть у небайдужості навіть до зовсім не чарівного ліхтарного стовпа. Доведеться цілий день демонструвати чудеса феноменальної вірності.

Скорпіон
Сьогодні вашій коханій людині здасться, що ви не зовсім щирі з нею: хочете якось її обдурити або вселити їй точку зору, якої ви, насправді, не дотримуєтеся. Постарайтеся переконати його в цьому і, якщо він має рацію, обманювати його дещо витонченіше. В ім’я доброї мети – отже, можна.

Стрілець
Сьогодні вам чекає тривалий забіг за подарунками для ваших рідних та близьких чоловіків. Ваша улюблена людина може скласти вам компанію, благо вона трохи розбирається в пристрастях сильної статі. Іноді його консультації будуть просто неоціненними для вас.

Козеріг
Сьогодні ви зрозумієте, що любити можна не лише привабливого представника протилежної статі, а й просто людину, незалежно від її статевої приналежності. Головне для вас, зрозумівши це, спробувати утримати в собі це почуття та витягти з нього максимум висновків та життєвого досвіду.

Водолій
Сьогодні вашій коханій людині будуть незрозумілі мотиви вашої поведінки, і тому вона не зможе пояснити для себе природи тих чи інших ваших вчинків. Втім, вам це буде тільки на руку: ви все можете закамуфлювати на благо для нього самого, і все це зійде за чисту монету.

Риби
Весь сьогоднішній день пройде точнісінько за вашим сценарієм. Вам будуть відповідати те, що ви хочете, і навіть з очікуваними інтонаціями. Вас нагодують саме такою їжею, про яку ви цілий день мріяли, і висловлять ті претензії, на які ви кілька годин очікували. Вам не нудно жити у такому світі?

You cannot copy content of this page